Dzisiaj miałam bardzo ważny dzień. Sporo obowiązków zawodowych, spotkań z klientami a do tego musiałam zawieźć i odebrać dzieci z przedszkola. Mój mąż wyjechał w trasę. jest kierowcą tira i często jeździ za granicę. Wówczas wszystkie obowiązki przejmuję ja. Nie mamy nikogo w Warszawie więc musimy sobie radzić bez babci i dziadka. Ogólnie jakoś sobie radzimy i udaje nam się połączyć wszystkie nasze zawodowe obowiązki z prowadzeniem domu i posiadanie dzieci. Kiedy zawiozłam dzieciaki do przedszkola zorientowałam się, że mój telefon nie działa. Był naładowany bo zawsze wieczorem ładuję go jeśli jest taka potrzeba.

Pracownik serwisu naprawił mi telefon

serwis telefonów Huawei WarszawaNie mogłam go włączyć nawet wyciągnięcie baterii nie pomogło. Byłam trochę zdenerwowana bo ok południa miałam spotkanie biznesowe, które było dla mnie bardzo ważne i musiałam być w kontakcie z klientem. Przypomniałam sobie, że w galerii blisko przedszkola jest serwis telefonów komórkowych. Podjechałam tam i na moje szczęście serwis był już otwarty. Poprosiłam pracownika, żeby postarał się zobaczyć czy uda mu się naprawić mój telefon. Zależało mi na szybkiej usłudze i byłam wstanie dodatkowo zapłacić. Okazało się, że w telefonie trzeba wymienić jakąś część ale byłą na stanie więc pracownik zabrał się do pracy. jednak wykonanie tej czynności będzie trochę trwało. Pracownik zaproponował mi skorzystanie z telefonu zastępczego. Poprosiłam go o włożenie mojej karty i od razu pojechałam do pracy Udało mi się zdążyć na spotkanie i wszystkie swoje zawodowe obowiązki załatwiłam tak jak chciałam. Zanim pojechałam po dzieci zadzwonił do mnie pracownik serwisu i dostałam od niego informację, że telefon jest już sprawny i gotowy do odbioru. Postanowiłam sobie wpisać w wyszukiwarce serwis telefonów Huawei Warszawa pojawiło mi  się wiele punktów, w których można naprawić swój telefon. Między innymi było to miejsce, w którym otrzymałam pomoc. Miało sporo pozytywnych opinii i wielu klientów chwaliło zaangażowanie pracowników w swoje obowiązki. Ja również byłam bardzo zadowolona z obsługi.

Telefon został szybko naprawiony a koszt naprawy nie był wysoki. Ucieszyłam się, ze został mi zaproponowały telefon służbowy dzięki temu uniknęłam katastrofy zawodowej i mogłam normalnie wykonywać swoją pracę. Na pewno jeszcze nie raz będę korzystać z tego serwisu i chętnie będę polecać go wśród znajomych. Czasem w takich podbramkowych sytuacjach przypominamy sobie o firmach, które działają i z których jeszcze nigdy nie korzystaliśmy. Sprawdzają się i warto je wspierać i czasem do nich zaglądać.