Moje dziecko urodziło się z ciężką chorobą nóg. Przez pierwszych pięć lat życia w ogóle nie chodziło. Kiedy w końcu udało się je zoperować, nadzieja na poprawę jego stanu zdrowia była ogromna. Lekarz nie pozostawił jednak złudzeń. Jeśli natychmiast po operacji nie rozpocznie ono odpowiedniej rehabilitacji, to całe leczenie może mu tylko zaszkodzić, zamiast pomóc.

Gdzie w Krakowie zapiszę dziecko na rehabilitację?

rehabilitacja dla dzieci krakówNie miałam więc ani chwili czasu do stracenia. Jak najszybciej musiałam znaleźć miejsce, w którego ofercie znajdowała się między innymi profesjonalna rehabilitacja dla dzieci Kraków to duża miejscowość, dlatego całe szczęście nie miałam z tym najmniejszego problemu. Bardzo szybko znalazłam świetny ośrodek rehabilitacyjny w tej miejscowości, który zatrudniał najlepszych specjalistów zajmujących się rehabilitacją fizyczną dzieci i młodzieży. Oferowali oni rehabilitację zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Posiadali nowoczesny sprzęt do rehabilitacji, który pomagał nawet w przypadku ciężkich urazów i który można było dopasować do indywidualnych możliwości i preferencji chorej osoby. Wiedziałam, że tak przeprowadzona rehabilitacja będzie skuteczna i z pewnością pomoże mojemu dziecko po operacji. Już wkrótce przekonałam się, że tak właśnie było i wybrałam dla swojego dziecka odpowiednie miejsce do rehabilitacji.

Niemal od razu po operacji córka trafiła do tego ośrodka rehabilitacji. Dzięki temu bardzo szybko dosłownie i w przenośni stanęła na nogi. Doświadczeni rehabilitanci z tego ośrodka pomogli jej w wykonywaniu coraz trudniejszych ćwiczeń. Byłam bardzo zadowolona z faktu, że nie musiałam zbyt długo czekać na wolne miejsce, a zaproponowana dziecku rehabilitacja okazała się sprawdzona i solidna.