Trzy dni temu zaginął mój ukochany mąż. Wyszedł wieczorem na spacer z psem i już nie wrócił. Pies zaczął skamleć pod drzwiami, bo wrócił bez właściciela. Nie wiadomo, co się wydarzyło. Nikt z sąsiadów męża nie widział, a dzięki miejskiemu monitoringowi wiem, że Piotr poszedł w kierunku mostu kolejowego. Boję się, że coś głupiego mogło mu przyjść do głowy, gdyż cierpiał na głęboką depresję. Istnieje też prawdopodobieństwo, że wsiadł do pociągu, bo na moście jest przejście na dworzec. 

Polecane agencje detektywistyczne na Śląsku

prywatny detektyw ŚląskOczywiście, już po kilku godzinach od zaginięcia męża, zawiadomiłam policję. Policja doradziła mi, abym porozwieszała plakaty z wizerunkiem męża i opisem jego ubioru w dniu zaginięcia. Zaznaczyłam też, że każdy, kto udzieli jakichkolwiek istotnych informacji, może liczyć na nagrodę pieniężną. Moim następnym krokiem jest znalezienie profesjonalnego detektywa, który specjalizuje się w poszukiwaniach osób zaginionych. W celu znalezienia skutecznej agencji detektywistycznej wejdę na forum internetowe dotyczące świadczonych usług detektywistycznych na Śląsku. Jak się dowiedziałam, jeżeli komuś jest pilnie potrzebny dobry prywatny detektyw Śląsk ma do zaoferowania wiele profesjonalnych agencji. Interesuje mnie detektyw, który cieszy się wysoką renomą, doświadczeniem i dużą skutecznością. Jeden z polecanych detektywów ma podobno skuteczność wynoszącą dziewięćdziesiąt osiem procent. Tylko niewielki procent zaginięć pozostaje bez rozwiązania. Znalazłam numer kontaktowy do tego detektywa i zaraz do niego zadzwonię, aby umówić się na spotkanie. Zależy mi na tym, aby odbyło się ono jak najszybciej. Sprawa jest nieciepiąca zwłoki i nie mogę tak bezczynnie czekać. Po kilku próbach udało mi się dodzwonić do agencji i umówić się na spotkanie, które odbędzie się już jutro.

Detektyw, w krótkiej rozmowie telefonicznej poinformował mnie, że muszę koniecznie wziąć ze sobą aktualne zdjęcie męża, opis jego wyglądu, dane jego kolegów i spis leków, które zażywał w związku z zaburzeniem psychicznym. Detektyw pocieszył też mnie, żebym się nie martwiła, bo takich spraw ma wiele i praktycznie zawsze udaje mu się je rozwiązać i to ze szczęśliwym zakończeniem. Zaginieni w osiemdziesięciu procentach odnajdują się w ciągu trzydziestu dni.