Moim największym sukcesem życiowym było opracowanie nowych kosmetyków, które przeszły wszelkie atesty. Skład opatentowałam, ponieważ były to kosmetyki najnowszej generacji, których jeszcze nigdy wcześniej nikt nie wprowadził do sprzedaży.

Pakowanie kosmetyków w profesjonalne opakowania 

producent opakowań na kosmetykiMoja własna marka i tak cieszyła się sporym zaufaniem, ponieważ stawiałam na bezpieczeństwo i jakość, a to było najważniejsze. Nowe kosmetyki zamierzałam sprzedawać w profesjonalnych opakowaniach, której najpierw musiałam zamówić. Oczywiście jedyna osoba, która przychodziła mi na myśl, to był producent opakowań na kosmetyki, z którym już wcześniej współpracowałam. Jego opakowania były dobrze wykonane i nigdy nie mogłam narzekać na ich jakość. Potrzebowałam jednak opakowań z logo mojej marki, dlatego przed zamówieniem opakowań od tego producenta, wykonałam projekt jak te opakowania miały wyglądać. Do sprzedaży wprowadzałam póki co tylko krem o pojemności pięćdziesięciu mililitrów, więc potrzebny był mi jeden rodzaj opakowań. Gotowy projekt przesłałam do producenta i zamówiłam tysiąc opakowań. Prosiłam o szybką realizację, ponieważ krem na dniach miał pojawić się w sprzedaży. Producent przez wzgląd na stałą i udaną współpracę zadeklarował, że opakowania otrzymam w ciągu dwóch dni i słowa dotrzymał. Był to rzetelny człowiek, któremu zawsze mogłam ufać a to u ludzi, z którymi współpracowałam, doceniałam najbardziej. Opakowania prezentowały się bardzo profesjonalnie i byłam zadowolona.

Wprowadzone przeze mnie kosmetyki do obrotu sprzedały się bardzo szybko. Krem do twarzy był niezawodny i nadawał się do każdego typu cery. Nie uczulał i każda, nawet najbardziej wymagająca kobieta mogła go bezpiecznie stosować. Byłam dumna ze swojego osiągnięcia.