Mój laptop ma już kilka lat w ciągu których był dość mocno eksploatowany. Ostatnio zaczął coraz wolniej chodzić. Zauważyłem też, że niektóre funkcje nie działają tak jak powinny. Ponieważ wykorzystuje komputer nie tylko do celów prywatnych, ale także służbowych zaczęło mi to, coraz bardziej przeszkadzać w pracy. Musiałem znaleźć jakiś serwis, gdzie profesjonalnie zdiagnozują problem i naprawią mój przenośny komputer, tak abym mógł z niego korzystać bez przeszkód.

Znalazłem profesjonalny serwis laptopów

profesjonalna naprawa laptopów w gdańskuSwoje poszukiwania rozpocząłem od przeglądarki internetowej. Jako człowiek mobilny wiem, że tam najłatwiej natrafić na to, czego się szuka. Wpisałem w wyszukiwarkę internetową frazę: profesjonalna naprawa laptopów w gdańsku i zacząłem przeglądać wyniki. Znalazłem jedną firmę, która odznaczała się pozytywnymi komentarzami klientów. Pisali oni, że serwis działa bardzo szybko, wiele spraw można załatwić od ręki, a przede wszystkim mają kilka punktów serwisowych w Gdańsku, a także oferują swoje usługi mobilne i mogą przyjechać do klienta na miejsce. Zdecydowałem się zawieść do nich mojego laptopa. Akurat miałam blisko do jednego z ich punktów serwisowych. Problem z moim laptopem był głębszy, dlatego nie liczyłem na naprawę od ręki. Na miejscu powiedziałem w czym leży problem. Pan, który przyjmował ode mnie laptopa powiedział, że w ciągu dwóch dni, ktoś się do mnie odezwie. Dostałem także pokwitowanie na którym było zaznaczone jaki sprzęt oddaje do naprawy. Już to świadczyło o ich profesjonalizmie. Po dwóch dniach otrzymałem telefon, że mój laptop jest naprawiony i gotowy do odbioru. Byłem mile zaskoczony tempem ich działania. W ciągu dwóch dni nie tylko zdiagnozowali problem, ale i naprawili komputer. Okazało się, że komputer był mocno zaśmiecony a antywirus nie działał najlepiej. Te niby drobne problemy, przyczyniły się do tego, że laptop nie działał jak należy.

Jeszcze tego samego dnia odebrałem laptopa z serwisu. Rzeczywiście laptop działał teraz bardzo sprawnie i korzystanie z niego to czysta przyjemność. Cena za usługę również nie była wygórowana. Byłem bardzo zadowolony z ich usług i wystawiłem im bardzo pozytywne opinie. Dostałem również kartę gwarancyjną, w której były opisane usługi jakie wykonali. Jeśli w najbliższym czasie, coś z tych rzeczy by się popsuło, mogłem domagać się zwrotu pieniędzy.