Od momentu kiedy w moim domu rodzinnym pojawił się pierwszy komputer, a wraz z nim pierwsze gry komputerowe bardzo mnie one wciągnęły. Od tego czasu praktycznie codziennie poświęcam godzinkę czy dwie na granie. Później doszedł internet i możliwość grania multiplayer. Ostatnio mój obecny komputer zaczął łapać zadyszki w najnowszych tytułach.

Poszukiwania komputera dla gamera

komputer dla gracza do 4000 złNie podobało mi się to, ponieważ przez to nie mogłem osiągnąć tak dobrych wyników jakie mógłbym osiągnąć przy płynnej rozgrywce bez żadnych przycięć. Czułem również frustrację wśród znajomych z którymi gram od lat. Nie chciałem chłopaków dalej zawodzić, a że odłożyłem sporo pieniędzy dzięki dorywczej pracy w wakacje postanowiłem to wykorzystać na kupno nowego komputera. Razem z tym co powinienem dostać za sprzedaż mojego obecnego komputera wyszło mi że mam 4000 złotych. Otworzyłem wyszukiwarkę i wpisałem w niej – komputer dla gracza do 4000 zł. Wyskoczyło mi wiele ofert gotowych komputerów, wiedziałem, że takie komputery to nic dobrego, szukają jeleni, którzy nie znają się na komputerach. Wszedłem na forum, które polecało komputery dla graczy w różnych przedziałach cenowych. Najbardziej zainteresował mnie zestaw za około 4000 złotych. Po obejrzeniu jego wydajności w filmach testerów byłem z niego bardzo zadowolony. Bez wahania postanowiłem go zamówić, musiałem tylko ubłagać rodziców aby pożyczyli mi 500 złotych, na czas dopóki nie sprzedam starego komputera.

Na szczęście udało mi się ich ubłagać i już po kilku dniach mogłem cieszyć się z nowego komputera. Działał dużo szybciej od poprzedniego, tak naprawdę błyskawicznie reagował na wszystkie komendy. Nie mogłem się doczekać wieczoru, kiedy będziemy grać z kolegami i ich min kiedy usłyszą, że mam nowy komputer.