Posiadam mały rodzinny pensjonat nad naszym Polskim morzem, w ostatnim czasie trochę się rozbudowaliśmy i mamy kilka pokoi więcej co za tym idzie mamy również więcej prania, z którym sama już sobie za bardzo nie radze, pracy jest dużo i codzienne pranie takiej ilości pościeli oraz ręczników to dla mnie trochę za dużo, dlatego zdecydowałam się na rozpoczęcie współpracy z pralnią chemiczna.

Pralnie, które dobrze świadczą usługi

 usługi pralniczeTak jak wspomniałam trochę rozbudowałam pensjonat, który jest naszym rodzinnym biznesem, wprowadziłam także kilka nowych udogodnień dla naszych gości między innymi każdy pokój ma teraz duży płaski telewizor oraz dostęp do wi- fi, zmodernizowałam łazienki i kuchnie, która niestety  jest tylko jedna dla wszystkich naszych gości ale jednym z najciekawszych pomysłów jaki pojawił się w mojej głowie to usługi pralnicze dla gości. Gdy pojawiło się kilka więcej pokoi w naszym pensjonacie postanowiłam nawiązać współpracę z pralnią, ponieważ uznałam, że nie dam rady prać takiej ilości pościeli i ręczników codziennie, więc gdy znalazłam pralnie, która świadczyła odpowiednie dla mnie usługi pralnicze nawiązałam stała współpracę, i po kilku tygodniach tej właśnie współpracy byłam bardzo zadowolona i wpadł mi do głowy pomysł, żeby nasi goście również mogli korzystać z usług pralniczych tej właśnie pralni, bo przecież  ciężko zabrać odpowiednia ilość czystych rzeczy na dwu tygodniowe wakacje w szczególności myślę tutaj o rodzinach z małymi dziećmi, które dość szybko się brudzą. Pralnia, z która współpracuje również uznała, że pomysł jest bardzo fajny i w ten oto sposób w każdym z pokoi znalazła się informacja z opisem możliwości skorzystania z usług pralniczych. Pralnia przygotowała nawet specjalne worki oraz etykietki tak, żeby nic się nie pomyliło. Codziennie do godziny 16 można wystawić worek z praniem i już następnego dnia od godziny 10 jest możliwość odbioru swoich ubrań w recepcji naszego pensjonatu.

Muszę się pochwalić, że pomysł z usługami pralniczymi dla naszych gości to strzał w dziesiątkę, wszystkim bardzo się spodobała ta możliwość i tak jak wspominałam najbardziej zachwyceni są rodzice małych dzieci, które szybko się brudzą. Goście mówią, że usługa pralnicza bardzo wyróżnia nas na tle innych pensjonatów i, że to dla nich bardzo duże udogodnienie.