Agencja reklamowa, w której pracowałem była jedną z dobrze prosperujących. Czasy jednak się zmieniły i trzeba było walczyć o klienta. Każdy pracownik miał znaleźć sposób na przyciągnięcie klientów. Uznałem, że samodzielnie zajmę się tym zadaniem, bo praca w grupie mi nie pasowała.

Sprzedaż krówek z nadrukiem w dobrej cenie

krówki z nadrukiem cenaZapoznałem się z ofertami innych agencji reklamowych i dzięki temu wiedziałem co zrobić, żeby firma znowu była na szycie swojej sławy. Otóż wpadłem na pomysł, żeby sprzedawać krówki z nadrukiem cena musiała jednak być na tyle konkurencyjna, żeby klientów zachęcić. Zanim przedstawiłem prezesowi swój pomysł, to wszystko zaplanowałem. Obliczyłem wszystkie koszty związane z oferowaniem krówek z nadrukiem. W tym przypadku nie było konieczności zatrudniania nowego pracownika, bo każdy mógł się tym zająć. Dzięki analizie kosztów, którą przeprowadziłem, wiedziałem w jakiej cenie sprzedawać krówki z nadrukiem, ażeby firma na tym zarabiała i jednocześnie oferować najniższe ceny w mieście. Przygotowany poszedłem na spotkanie z prezesem. Kiedy zakończyłem swoją prezentację, to się nie odezwał przez dłużą chwilę a po tym zaczął mi klaskać. Uznał, że wpadłem na proste rozwiązanie a to było dla niego istotne. W ciągu tygodnia w ofercie agencji pojawiły się krówki z nadrukiem, po które zgłaszało się mnóstwo klientów. Agencja była w stanie wykonać dowolny nadruk na opakowaniu od cukierków i to było kluczem do sukcesu. To była moja zasługa.

Firma znowu była na szczycie, jednak ja na tym nie poprzestałem. Zaproponowałem jeszcze kilka dodatkowych pomysłów, które oczywiście się sprawdziły. Dzięki temu dostałem propozycję, aby zostać wspólnikiem i rzecz jasna się na to zgodziłem. Nic lepszego w życiu nie mogło mnie spotkać.