Muszę wymienić sobie plombę, która miałam zakładaną sześć lat temu. Był to bardzo duży ubytek. Trochę zaczął boleć mnie ząb, więc chciałabym się upewnić, czy nie muszę mieć już leczenia kanałowego. Muszę teraz poszukać dobrego stomatologa, który zrobi to profesjonalnie.

Profesjonalne leczenie zęba pod mikroskopem

kardiolog węgrówZrobiłam sobie zdjęcie rentgenowskie i poszłam do swojego stomatologa, do którego zawsze chodzę. Niestety, zgodnie z moimi myślami musze poddać się leczeniu kanałowemu. Słyszałam kiedyś, że najlepiej jest je robić pod mikroskopem. Mój dentysta niestety nie ma takiego profesjonalnego sprzętu. Muszę zatem wybrać się do innego dentysty, który taki sprzęt posiada. Zajrzałam do Internetu i zaczęłam szukać takiego, który ma w swojej ofercie zabiegów leczenie mikroskopowe zębów. Na szczęście udało mi się takiego znaleźć. Wizytę mam już jutro. Bardzo się cieszę, że nie muszę czekać tak długo. Nadszedł kolejny dzień. Weszłam do gabinetu dentystycznego. Tam byłam pod ogromnym wrażeniem całej aparatury. Największy podziw wzbudził u nie oczywiście ten mikroskop, dzięki któremu lepiej leczy się zęby. Stomatolog bardzo dokładnie zajrzał dzięki niemu do mojego zęba. Powiedział mi, że dzięki niemu może lepiej ocenić stan miazgi, a przede wszystkim kanałów, co jest bardzo ważne, przy ich oczyszczaniu. Źle wyczyszczony kanał, może spowodować później ból i trzeba będzie ponownie iść na leczenie kanałowe. Tego bym raczej nie chciała.

Co prawda leczenie kanałowe pod mikroskopem jest znacznie droższe, niż bez niego. Nie ma to dla mnie znaczenia. Ja wolę mieć dokładnie oczyszczonego zęba. Myślę, że zacznę chodzić do tego stomatologa. Ma on o wiele lepszy sprzęt i doświadczenie, niż mój poprzedni stomatolog. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu.

Więcej na stronie www.klinikaniewinski.pl