Moja siostra niedługo kończy studia. Czeka ją jeszcze obrona pracy magisterskiej. Potem będzie szukać pracy. Będzie to start w dorosłe życie. Z tej okazji postanowiłam zorganizować dla niej przyjęcie. Będzie mogła się bawić w gronie przyjaciół nie tylko z uczelni. Koniec studiów to koniec pewnego etapu życia i chcę, żeby odbyło się to z pompą. Dlatego na poważnie zajęłam się organizacją imprezy. Miałam przed sobą niełatwe zadanie.

Dobry didżej z województwa pomorskiego

dj w pomorskimWynajęłam salę w restauracji i rozesłałam zaproszenia do jej znajomych i naszej rodziny. Prosiłam gości o potwierdzenie przybycia, by wiedzieć ile miejsc zarezerwować w restauracji. Wcześniej wszystko dogadałam z jej właścicielem.  Zaplanowaliśmy ustawienie stolików i menu. Poszukiwałam jeszcze kogoś do obsługi całej imprezy. Nie chciałam, żeby było jak na weselu, więc nie zdecydowałam się na wodzireja. Większość gości to osoby młode, które lubią się bawić w klubach. Po namyśle zdecydowałam się na wynajęcie didżeja. DJ w pomorskim jest łatwy do znalezienia.  Szybko znalazłam didżeja z doświadczeniem. Obsługiwał już wiele wesel, przyjęć urodzinowych i imprez firmowych. Zaproponował rozsądną cenę i mógł pochwalić się referencjami. Nie zastanawiałam się długo. Na imprezie z okazji ukończenia studiów przez moją siostrę przyjechał ze swoim, profesjonalnym sprzętem grającym. Miał bogaty repertuar. Grane przez niego utworzy bardzo przypadły do gustu młodym uczestnikom przyjęcia. Dla starszych zagrał kilka przebojów sprzed lat w zmienionej aranżacji. Bardzo podobały się moim rodzicom. To było inne podejście do klasyki, które świetnie się udało. Goście dobrze się bawili i byli zadowoleni. Dwa razy otrzymaliśmy ciepły posiłek i cały czas mogliśmy korzystać ze szwedzkich stołów. Na jednym były wędliny i chleb, na drugim ciasta.

Impreza odbyła się w ubiegłą sobotę. Była jak małe wesele. Posiłki były smaczne, sala taneczna duża. Dobrze się bawiliśmy do białego rana. Moja siostra była w centrum uwagi i bardzo jej się to podobało. Zakończyła ten etap życia bardzo hucznie. Teraz czeka ją rozsyłanie CV i poszukiwania pracy. Sądzą jednak, że z jej wykształceniem nie będzie miała większego problemu, by podjąć zatrudnienie. Niewiele osób kończy kierunek studiów, który wybrała.