Moja córeczka wyrosła już ze swojego pierwszego fotelika samochodowego. Musiałam kupić teraz coś przeznaczone dla starszych dzieci. Na rynku był bardzo duży wybór tego typu produktów. Zależało mi na tym, aby kupić coś co wytrzyma przez długi czas, a przede wszystkim będzie wygodne dla dziecka, ponieważ dość dużo podróżujemy. Miałam nadzieję, że uda mi się znaleźć fotelik samochodowy w przystępnej cenie, a jednocześnie spełniający wymogi bezpieczeństwa.

Wybrałam model husky fotelika od babysafe’a

babysafe huskyZnajoma mamuśka, która ma trochę starsze dziecko od mojej córki, poleciła mi foteliki babysafe husky. Powiedziała, że sama używa tego modelu i jest bardzo zadowolona. Fotelik tej marki dosłownie rośnie razem z dzieckiem. Jest przeznaczony dla dzieci o wadze od 9 do 36 kilogramów. Co w przełożeniu, powoduje że mogą w nim podróżować dzieci do 12 roku życia. Mają one odpowiednio regulowane siedziska i oparcia, tak że bez problemu można dopasować fotelik do wieku i wzrostu dziecka. Foteliki babysafe husky posiadają pięciopunktowe, regulowane pasy bezpieczeństwa. Można je ustawiać pod różnym kątem w zależności od potrzeb dziecka można je ustawić w pozycji siedzącej lub półleżącej. Fotelik sam w sobie nie jest ciężki. Waży około 7 kilogramów, ale jest wykonany z trwałych i wytrzymałych materiałów. Posiada również zabezpieczenia boczne na ramiona i barki dziecka. Zachęcona przez znajomą postanowiłam sprawdzić te rekomendowane przez nią foteliki. Ich cena była dość przystępna jak na fotelik samochodowy tej klasy, więc zamówiłam go i czekałam na możliwość przetestowania. Już nie długo miałam udać się z moją córeczką w dość długą podróż. Fotelik babysafe husky okazał się bardo prosty w montażu w samochodzie. Był również bardzo stabilny, nie musiałam martwić się o bezpieczeństwo dziecka w nim. Regulowane pasy i siedzisko z oparciem z łatwością dało się dostosować do potrzeb dziecka.

Już po krótkim użytkowaniu byłam bardzo zadowolona z fotelika samochodowego babysafe husky. Były one wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów, które jednocześnie zapewniają komfort podróżującemu dziecku, ponieważ są miękkie i dopasowują się do ciała. Dzięki regulowanym wysokością babysafe husky może służyć zarówno dla niemowląt jak i dla dzieci w wieku szkolnym. Kupno jednego fotelika na dłuższy czas to duża oszczędność.