To ja jako pierwsza zadeklarowałam, że zaopiekuję się babcią. Była chora i wymagała opieki. Nie mogła mieszkać sama a oddanie jej do domu opieki nie wchodziło w grę. Musiałam kupić większy dom, żeby wszyscy członkowie rodziny się pomieścili.

Tanio kupiony dom szeroki w Lublinie

domy szerokie lublinW Lublinie było wiele ofert nowych domów, ale ja takiego nie chciałam. Szukałam więc ogłoszeń osób prywatnych, które miały na sprzedaż dom, bo tak było szybciej i zdecydowanie taniej. Najczęściej natrafiałam na podobne oferty a były to domy szerokie Lublin miał bogatą architekturę i większość budynków prezentowała się wyjątkowo, dlatego też tego typu domy tak bardzo mnie zainteresowały. Zadzwoniłam do właściciela domu, który był dość duży i wiedziałam, że wszyscy w nim bez problemu się pomieszczą. Dzieciaki chciały mieć swoje pokoje, mąż potrzebował pracowni. W małym domu byśmy się z babcią nie pomieścili. Umówiłam się na spotkanie, ponieważ chciałam dokładnie obejrzeć cały dom. Był on wybudowany w latach dwutysięcznych i prezentował bardzo nowocześnie. W środku był pusty, bo właściciel niedawno przeprowadził się do nowego lokum i zabrał wszystkie swoje meble. Dom był bardzo zadbany i utrzymany w czystości. Zdecydowałam się go kupić. Umowa została spisana od razu. Zapłaciłam gotówką, ponieważ miałam pieniądze ze sprzedaży babci mieszkania i na koncie było dużo oszczędności. Cieszył mnie fakt, że nie musiałam kupować domu za pieniądze z kredytu hipotecznego.

Swój poprzedni dom, który był zdecydowanie mniejszy udało mi się dość szybko sprzedać. Za zarobione pieniądze wyposażyłam szeroki dom w nowe meble. Dla każdego domownika była wystarczająca ilość miejsca i wszyscy byli zadowoleni. Sama wybrałam ten dom i zrobiłam świetny interes na jego kupnie.