Notesy reklamowe stopniowo zyskują na popularności. Znaczenie ma w tym przypadku ich funkcjonalność oraz wielokrotne korzystanie z nich przez klientów albo potencjalnych nabywców naszych towarów czy usług. Ważne jest jednak dobranie takich modeli, które będą optymalne pod względem wielkości oraz wykorzystania w calach reklamowych. Warto więc dowiedzieć się na temat możliwych notesów, które mogą zostać wydrukowane na nasze zamówienie.

Korzystamy z nowoczesnych notesów reklamowych

notesy - druk w tychachNotesy klejone cieszą się największą popularnością, zarówno ze względu na praktyczne zastosowanie, cenę, jak i możliwość bezproblemowego ich zamówienia. Jeżeli interesują nas notesy – druk w tychach jest dobrym rozwiązaniem. Ograniczeniem wydaje się wyłącznie kreatywność nabywców. Notes reklamowy zazwyczaj ma standardowy rozmiar A5, jednak mamy także  możliwość zamówienia produktów w formatach A4, A6 czy innych. W przypadku chęci stworzenia niepowtarzalnych notatników reklamowych, możliwe będzie dobranie dowolnego formatu. W jednym takim notesie może znaleźć się do 100 kartek, dzięki czemu ich wielkość będzie optymalna w czasie codziennego użytkowania. Istnieje także możliwość dobrania rodzaju okładki, koloru kleju, miejsca klejenia (po długim albo krótkim boku), a także miejsca umieszczenia logo czy całości nadruku. Dodatkowo można zamówić firmowe notesy kostki z logo firmy. Dostępne są one głównie w zalecanych formatach, a kartki mogą być zadrukowane albo z jednej, albo z dwóch stron. Nie posiadają one okładek, jednak można w nich zmieścić aż 500 kartek. Cena takiego notesu będzie uzależniona od wielkości, formatu, rodzaju nadruku oraz rodzaju kleju. Kolejną opcją reklamową są notesy spiralowane, które są najbardziej trwałe i najbardziej efektownie się prezentują. Sprawdzą się one zwłaszcza w przypadku kontrahentów biznesowych, na których opinii szczególnie nam zależy.

Jak widać powyżej, notesy reklamowe mogą być skutecznym narzędziem marketingowym. Wykorzystanie w odpowiedni sposób mogą być ciekawym pomysłem na to, jak wypromować działalność i jednocześnie sprawić, iż gadżet cały czas będzie znajdował się pod ręką potencjalnych albo aktualnych klientów. Z tego powodu warto zastanowić się, które notesy reklamowe będą najbardziej praktycznym rozwiązaniem i jednocześnie niezbyt kosztownym gadżetem reklamowym.