Nie pamiętam już dokładnie ile lat staram się zapuścić swoje włosy, ale jest to naprawdę długi okres czasu. Nigdy jednak nie udało mi się tego dokonać zważywszy na ich słabą kondycję oraz fakt, że zwyczajnie nie znam się na tym temacie. Dopiero po ich przedłużeniu zauważyłam, że kondycja moich własnych włosów znacząco się poprawiła, a wszystko zarówno dzięki włosom przedłużanym, jak i odpowiednim kosmetykom.

Najwyższa jakość włosów słowiańskich

włosy słowiańskie ciemneOd wielu lat staram się zapuścić swoje własne włosy, ale nie dość, że genetycznie rosną powoli to w dodatku zniszczone końcówki wcale im w tym nie pomagają. W pewnym momencie zdecydowałam się przedłużyć włosy nie mając już cierpliwości dłużej czekać. Do tego celu zamówiłam najwyżej jakości włosy słowiańskie ciemne ponieważ nigdy nie farbowałam swoich włosów, więc miałam tę pewność, że nie tylko zamawiam najlepszej jakości włosy na rynku, ale też wiedziałam, że będą dopasowane idealnie kolorem pod mój naturalny właśnie z racji tego, że same były naturalne. Zamówiłam włosy do przedłużania metodą kanapkową z racji tego, że moja starsza siostra jest fryzjerką i to ona poleciła mi zarówno same włosy, jak i metodę, jaką chciała mi przedłużyć. Rzeczywiście sposób ten nie dość, że okazał się bardzo szybki w wykonaniu, to w dodatku okazał się też być najwygodniejszym i dającym najbardziej naturalne efekty. W praktyce oznacza to, że zarówno nie czułam łączeń na włosach zarówno w trakcie dnia, jak i spania, ale także to, że nie były one widoczne podczas czesania różnych fryzur. Sam efekt jednak wprawił mnie w niemałe osłupienie. W pierwszej chwili nie mogłam wręcz uwierzyć w to, co widzę ponieważ włosy doskonale współgrały z moimi naturalnymi i były nie do odróżnienia! W nowych włosach byłam zakochana od pierwszego wejrzenia i chciałam, by pozostały ze mną jak najdłużej dlatego zaczęłam się nimi bardzo mocno interesować i wiele czytać odnośnie samej pielęgnacji. Wiedza ta jednak przyniosła mi znacznie więcej rezultatów, niż na początku mogłam się spodziewać.

Dzięki temu, że zaczęłam stosować odpowiednie kosmetyki, a także wymieniłam szczotkę na nową moje włosy przedłużane wciąż są w idealnej kondycji, ale to nie wszystko ponieważ znacząco poprawiła się również kondycja moich naturalnych włosów, a zwłaszcza końcówek, które ukryte w większości pod włosami przedłużanymi przestały się tak mocno rozdwajać, a za sprawą kosmetyków znacząco się wzmocniły. Co za tym znowu idzie – zaczęły rosnąć w bardzo szybkim tempie!