Za nami koniec lata. Tego roku natura szczególnie nas obdarowała. Trzeba to przyznać. Dzisiejszy wpis będzie o naszym urlopie. W końcu! To był niezapomniany czas, ale o tym poniżej. Napiszę tylko, że na nasz kierunek wypoczynku wybraliśmy morze.

Nasze wymarzone wakacje w hotelu nad morzem

hotele nad morzem - SzczecinOd długo planowaliśmy ten urlop. Zaczęliśmy „szperać” po różnych stronach internetowych i różnych informatorach. Szczerze napiszę, że byliśmy już trochę zmęczeni, tymi poszukiwaniami, ale w końcu znaleźliśmy ogłoszenie: hotele nad morzem – Szczecin. To było dokładnie to czego szukaliśmy. Zobaczyliśmy ofertę cenową i była świetna. Bardzo korzystna. Bez wahania, wzięliśmy ją. Zaczęliśmy wielkie pakowanie, zakupy. Szczerze pisząc to pierwszy raz pojechałam wtedy nad morze. Jednak od samego początku był to rewelacyjny czas. Na wstępie przywitano nas lampką wina. Kiedy zameldowaliśmy się w recepcji, udaliśmy się już do pokoju. Był super. Zachowany w klasycznym, ale eleganckim stylu. Uwielbiam takie wnętrza! Jednak zacznijmy od samego początku. Wchodząc do pokoju, po lewej stronie znajdowała się łazienka z ogromnym lustrem. Po lewej stronie (za łazienką) znajdowało się podwójne łóżko. Na ścianie, na przeciwko drzwi, umieszczone zostało podwójne okno. Mieliśmy widok na samo morze! W pokoju na wprost łóżka znajdowała się komoda na ubrania i przestronne biurko – idealne do pracy i pisania. Zapomniałam wspomnieć, że w pokoju, była też szafa we wnęce. Zaraz za drzwiami. Jeżeli chodzi o kolorystykę, to miał kremowo – beżowe ściany i brązowe meble. Pościel biała – klasyczna. Na podłodze została położona beżowa, jasna wykładzina. Kiedy już rozpakowaliśmy nasze walizki, uznaliśmy, że odprężymy się w basenie, a później skorzystamy z sauny parowej. Na samym parterze, był basen. A w zasadzie precyzując, były to dwa baseny. Jeden typowo olimpijski – dla osób, które zdecydowanie lepiej pływają, i basen – brodzik dla dzieci. Mieliśmy, także do dyspozycji jacuzzi. W międzyczasie skorzystaliśmy z sauny. Ku mojemu miłemu zaskoczeniu, okazało się, że jest tam sauna sucha, parowa i nawet aromaterapeutyczna!

Uwielbiam takie orientalne klimaty! Hotel był świetny. W cenie naszego pakietu mogliśmy skorzystać z masażu całego ciała. Szczerze napiszę, że był to niezapomniany czas i chyba najlepsze wakacje w moim życiu. Wróciliśmy do domu pełni energii i sił.