My, dziewczyny, uwielbiamy pożyczać od naszych chłopaków ich ubrania, a już w szczególności koszulki i bluzy. Oczywiście sama jestem jedną z tych kobiet, które kochają chodzić po domu właśnie w ciuchach swojego ukochanego, które zawsze okazują się być najwygodniejszymi.

Świetna jakość bluz znanej marki

bluza majorsZawsze się zastanawiałam o co chodzi tak naprawdę w tym chodzeniu w ciuchach własnego chłopaka. Z początku przyznam szczerze, że wychodziłam z założenia, iż to nic innego jak chwalenie się tym, że się kogoś posiada. Swoje nastawienie jednak zmieniłam bardzo szybko w momencie, kiedy sama się związałam i kiedy zamieszkaliśmy razem. Jak się bowiem okazało najwygodniejszymi ubraniami do chodzenia nagle stały się części garderoby mojego ukochanego. Nie tylko koszulki, ale również luźne bokserki które okazały się być najwygodniejszymi na świecie spodenkami! Jednak moją uwagę przykuła czarna bluza majors. Była ona zaprojektowana zgodnie z trendami mody ulicznej, jednakże nigdy wcześniej nie miałam na sobie czegoś tak wygodnego. Co najważniejsze, bluza nie posiadała ani gryzącej metki, ani szwów, a kiedy podnosiłam ręce do góry, nie było widać połowy mojego brzucha, jak w typowej, damskiej bluzie. Zaczęłam się interesować bardziej tą marką i odkryłam, że w ofercie mają również ubrania przeznaczone dla dziewczyn! Bardzo spodobała mi się krótka, luźna koszulka, ale także bluza długa do pół uda w przepięknym, pudrowym różu!

Z miesiąca na miesiąc przybywa w mojej szafie coraz więcej ubrań tej marki, które okazały się być równie wygodne w wydaniu damskim, co męskim. Mój chłopak z kolei jest niezwykle szczęśliwy, że w końcu zostawiłam jego bluzę w spokoju i mam własną mini kolekcję równie wygodnych ubrań. Na uwagę zasługuje także ich jakoś, bo naprawdę jest ona pierwszej klasy.