Postanowiłam przygotować dla moich rodziców niespodziankę z okazji ich ślubu. Bardzo wiele im zawdzięczam. Jestem jedynaczką ale dobrze mnie wychowali. Umiem się dzielić z ludźmi i pomimo tego, że zawsze mogłam sobie na wiele pozwolić bo sytuacja finansowa naszej rodziny była bardzo dobra to rodzice nauczyli mnie szanować pieniądze.

Apartament w Gdańsku spodobał się rodzicom

apartamenty gdańsk wrzeszczNie wydawałam ich nigdy na głupoty i zawsze starałam się mieć dobre relacje z wszystkimi rówieśnikami. Obecnie prowadzę fundację i pomagam dzieciom. Moi rodzice są dla mnie wzorem i ich duma jest dla mnie najważniejsza. Cieszę się, że wspierają mnie w moich poczynaniach i działaniach i dostarczam im radości. Ze względu na fakt, ze ich rocznica jest w przyszłym tygodniu postanowiłam zaplanować dla nich wyjazd nad morze. Wynajęłam dla nich apartament w Gdańsku. Apartamenty gdańsk wrzeszcz zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Ich ceny nie były wysokie a wystrój był przepiękny. Właściciele postawili na jakość. Ich apartamenty znajdowały się dalej od centrum i to wpływało na fakt, ze panował wokół nich mniejszy ruch uliczny i samochodowy. Okolica była zielona i całkiem blisko było do morza. Moi rodzice byli zaskoczeni przygotowanym dla nich prezentem. Pojechali do Gdańska w piątek rano i dzwonili do mnie, że wybrane przeze mnie miejsce jest śliczne i że są bardzo zadowoleni. Jedzenie było smaczne i pięknie podane.

Byłam zadowolona, że rodzicom spodobało się miejsce i mogą sobie odpocząć. Oni rzadko gdzieś razem sami wyjeżdżali często jeździliśmy na wspólnie wycieczki a uważam, że im się także należy odpoczynek. W swoim życiu dużo pracowali żebym ja miała dobrze i teraz ja muszę im się za to wszystko odwdzięczyć bo wiem, że na to zasługują. Bardzo ich kocham i jestem za wszystko wdzięczna