Już kilka dobrych lat temu, choć do końca nie jestem pewna ile ich już minęło, to mogę ostrożnie szacować, że będzie to już mniej więcej siedem do ośmiu lat temu, okazało się, że będę musiała bardzo szybko znaleźć sobie całkiem nową pracę, chodziło tutaj przede wszystkim o fakt likwidacji zakładu pracy. Ostatecznie rozpoczęłam produkcję wózków podnośnikowych elektrycznych.

Produkcja wózków podnośnikowych elektrycznych

wózki podnośnikowe elektryczneJak się bardzo szybko okazało wielu producentów w ówczesnym czasie poszukiwało nowych lub używanych wózków podnośnikowych. Niestety dostanie ich było bardzo trudne. Dlaczego tak się działo? Otóż w owym czasie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej nie funkcjonował ani jeden producent wózków. Nowe lub używane wózki podnośnikowe elektryczne należało sprowadzać z zagranicy. Jak się okazuje był to bardzo długi i kosztowny proces. Należało zapłacić dodatkowe dość wysokie kwoty za sam transport wózków podnośnikowych elektrycznych z zagranicy. Często taki transport odbywał się na bardzo dużych odległościach, stąd też jego ceny były bardzo wysokie. Całkiem przypadkowo dowiedziałam się właśnie o tym procederze i postanowiłam to niejako wykorzystać. Z racji na fakt, że sama szukałam kierunku, w którym mogłaby zmierzać moja całkiem nowa firma, ta opcja wydawała mi się bardzo kusząca. Musiałam jednak działać bardzo szybko, chciałam bowiem szczycić się tytułem pierwszego producenta wózków podnośnikowych elektronicznych w kraju. Najpierw jednak musiałam dopełnić wszystkich formalności.

Jak się bardzo szybko okazało same formalności nie było znacząco utrudnione i wszystko poszło mi bardzo szybko i sprawnie. Udało mi się przy tym załatwić sobie bardzo duże dofinansowanie na rozwój mojej całkiem nowej firmy z wózkami podnośnikowymi elektrycznymi.