Na zdrowy tryb życia składa się wiele czynników i tylko całościowe, kompleksowe podejście, może nam zagwarantować sukces. Coraz więcej osób świadomie się odżywia i rezygnuje z niezdrowych dań typu fast food na rzecz zdrowych soków świeżo wyciskanych, lub dietetycznych potraw. Każdy z nas powinien codziennie spożywać pięć porcji warzyw i owoców, ale mało kto tego przestrzega. 

Jakie soki można robić w wolnoobrotowych wyciskarkach?   

wyciskarka wolnoobrotowa - huromTo co spożywamy ma bezpośredni wpływ na nasze ciało i umysł. Przez jedzenie niezdrowych potraw i produktów przetworzonych, oraz skażonych szkodliwymi substancjami produktów, w naszym organizmie gromadzą się toksyny. Aby się ich pozbyć, musimy oczyścić z nich żołądek i jelita. Można to zrobić domowymi sposobami dzięki świeżym, naturalnym sokom. Wyciskarka wolnoobrotowa – Hurom, to doskonały sprzęt do przyrządzania smacznych soków i smoothie. Firma Hurom od wielu lat produkuje wysokiej jakości drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Ciekawy design, trwałe materiały wykorzystane w urządzeniu powodują, że nie ma lepszego sprzętu w tej samej klasie. Mocny silnik o sile dwóch tysięcy wat, pozwala na wciśnięcie soku w szybkim czasie nawet z twardych warzyw takich jak buraki, czy marchewki. Produkty Hurom wykorzystują innowacyjne rozwiązania w swoich urządzeniach po to, aby stworzyć ponadczasowy model, z którego będą zadowoleni wszyscy klienci. Wyciskarka posiada wolne obroty, bo tylko około siedemdziesiąt na minutę, które nie powodują podgrzewania masy wsadu, a jedynie powolne i konsekwentne wyciskanie soku. Wytworzony w ten sposób sok posiada wszystkie wartości odżywcze i witaminy. Urządzenie zostało wyposażone w wydajny ślimak, który wielokrotnie miażdży i zgniata wsad owocowy, lub warzywny, pozwalając uzyskać jeszcze więcej pysznego soku. Podwójne sita że stali nierdzewnej wyłapują wszystkie cząstki, które mogłyby się znaleźć w produkcie końcowym. Dzięki dużemu pojemnikowi na sok, bo aż półtora litrowemu, za jednym razem zrobimy więcej soku. 

Wyciskarki wolnoobrotowe są lepsze od klasycznych sokowirówek, bo pracują wydajniej i pozwalają zachować aż sto procent wartościowych składników w soku. Powstała po produkcji soku pulpa, nie zawiera wody, dzięki dokładnemu i długiemu wyciskaniu. Produkt marki Hurom, to wysokiej jakości sprzęt, który doskonale nadaje się na prezent.