Moja młodsza siostra, Zosia, wymyśliła sobie, że skoro my z mamą wybrałyśmy ozdobne wieszaki do przedpokoju to ona też chciałaby mieć swój wieszak. Rodzice nie mieli wyjścia, więc zgodzili się, ponieważ młoda bardzo długo ich o to męczyła. Oczywiście to mi przypadła przyjemność pomoc w szukaniu wieszaka.

Dlaczego kupiliśmy wieszak na ubrania z kotami?

wieszak na ubrania kotyPo długich namowach i prośbach zawęziłyśmy pole, jeśli chodzi o szukanie. Zosia stwierdziła, że chciałaby wieszak na ubrania koty. Sprawdziłam zatem w jakich sklepach stacjonarnych dostanę wieszak na ubrania koty. Kiedy udało mi się znaleźć takie informacje, wybrałam się z Zośką do miasta. Moja młoda siostrzyczka była strasznie podekscytowana i wcale mnie to nie dziwiło. Jak jest się ośmioletnią dziewczynką to wszystko cieszy, a przede wszystkim zupełnie inaczej patrzy się na świat. W planach miałyśmy zajrzenie do trzech sklepów i wybrać najładniejszy wieszak na ubrania koty. Jak się okazało przysłowie do trzech razy sztuka, sprawdziło się u nas idealnie. Dopiero w ostatnim sklepie stacjonarnym mojej młodszej siostrze, która swoją drogą stała się bardziej wybredna niż przypuszczałam, wybrała wieszak. Przy pomocy taty wieszak na ubrania koty pojawił się w przedpokoju na wysokości, którą Zosia była w stanie dosięgnąć, ewentualnie troszkę wyżej. Mama powiedziała mi, że cieszy się, że udało mi się znaleźć biały wieszak, bo czarny kolor za bardzo wyróżniałby się na tle szaro niebieskiej tapety. Ja też. Szczerze mówiąc to sądziłam, że będę musiała mocno przekonywać Zosię, żeby wybrała biel zamiast czarnego, ale chyba mi osobiście bardziej podobał się ciemniejszy kolor niż ośmioletniej dziewczynce. Z tego co sama zdążyłam zauważyć to można kupić pojedyncze wieszaki na ubrania z motywem zwierząt albo po prostu w całości. Wszystko jest zależne od tego, co kto szuka. Zosia wymyśliła sobie, że chciałaby mieć w całości, ponieważ tak według niej wyglądały lepiej wizualnie.

Osobiście bardzo podobało mi się to, że ktoś wymyślił wieszaki na ubrania dla dzieci. Z tego co dowiedziałam się od sprzedawcy istnieją różnorodne wzory wieszaków na ubrania zarówno dla chłopców jak i dziewczynek, dzięki czemu każde dziecko znajdzie odpowiedni wzór dla siebie. Jeśli chodzi o cenę wieszaków na ubrania z motywem zwierzaczków to można nawet dostać w cenie około trzydziestu bądź czterdziestu złotych.