Z Jerzym znałem się od siedmiu lat. Pracowaliśmy w jednej firmie i mieliśmy stały kontakt. To głównie z nim spędzałem wolny czas po pracy, ponieważ zawsze potrafiliśmy się świetnie dogadać. Jerzy co roku wyjeżdżał na długie wakacje a po powrocie o wszystkim mi opowiadał. Ja zdecydowałem w tym roku też w końcu wybrać się na dłuższy urlop i zaklepałem sobie wolny lipiec.

Odwiedzenie najlepszego ośrodka wypoczynkowego w Żninie

ośrodek wypoczynkowy w ŻninieJerzy często opowiadał o swoich wakacjach i pokazywał zdjęcia. Zawsze byłem zachwycony miejscami, które odwiedzał i właśnie dlatego postanowiłem podpytać go, gdzie warto jechać na wakacje. Oczywiście od razu zaznaczyłem, że żaden wyjazd za granicę nie wchodzi w grę. Jerzy bez chwili zawahania polecił mi ośrodek wypoczynkowy w Żninie, który odwiedza regularnie od kilku lat. Podpytałem go jakie tam są atrakcje, ceny i okolica, ponieważ te rzeczy miały dla mnie ogromne znaczenie. Ceny w tym ośrodku wypoczynkowym były na standardowym poziomie i uznałem, że stać mnie na ten wyjazd. Jerzy polecił mi, ażebym pokój w ośrodku wypoczynkowym zarezerwował sobie już teraz, ponieważ później nie będzie wolnych terminów. Ośrodek wypoczynkowy cieszył się sporym zainteresowaniem i właściwie przez okrągły rok było tam sporo gości. Zrobiłem tak jak polecił mi Jerzy i wpłaciłem zaliczkę. W internecie nawet obejrzałem sobie zdjęcia tego ośrodka wypoczynkowego i prezentował się ekskluzywnie. W dniu wyjazdy do tego ośrodka wypoczynkowego byłem podekscytowany. Ustawiłem sobie trasę na nawigacji, ponieważ nigdy wcześniej w Żninie nie byłem i chciałem trafić od razu bez błądzenia. Kiedy dotarłem na miejsce, to od razu stwierdziłem, że Jerzy miał rację. To był najlepszy ośrodek wypoczynkowy, jaki miałem okazję odwiedzić. Było w nim komfortowo a dla gości każdego dnia przewidziane były różne atrakcje a to wszystko w cenie. Trafiłem do raju i mogłem sobie odpocząć.

Pogoda mi dopisywała i często też chodziłem na plażę. Opalałem się, kąpałem w jeziorze. Do ośrodka przyjechał też mój sąsiad i byłem zaskoczony jego wizytą. Okazało się, że do tego miejsca jeździ co roku, ponieważ to najlepszy ośrodek na wypoczynek. Zgodziłem się z nim i także postanowiłem, że co roku będę odwiedzał to miejsce, bo było zdecydowanie tego warte.