Szukacie miejsca na wakacyjny wyjazd? Jeśli odpoczynek chcecie połączyć ze zwiedzaniem, a przy okazji liczycie na atrakcje dla dzieci, to Jantar może się okazać strzałem w dziesiątkę. Miejscowość położona w fajnej okolicy może się stać z jednej strony centrum waszego pobytu, a z drugiej, może być znakomitą bazą wypadową do innych interesujących lokalizacji.

Wynajmij domek w Jantarze

domki letniskowe nad morzem w JantarzeJantar dysponuje dość szeroką bazą noclegową. Jeśli już zdecydujecie się spędzić urlop właśnie tam, a tym bardziej jeśli podróżujecie z dziećmi, to domki letniskowe nad morzem w Jantarze będą znakomitym pomysłem. Blisko stąd do plaży, ale także do innych atrakcji. Parking też znajdziecie bez większego kłopotu. Poza tym domek to większa przestrzeń oraz więcej prywatności. Chyba większość z nas czuje się bardziej komfortowo w tego typu obiektach. Szczególnie jeżeli chodzi o rodzinne wakacje. W przypadku urlopu z dziećmi dwie sypialnie to dobry pomysł, podobnie jak kuchnia do dyspozycji, oczywiście razem ze znajdującymi się w niej urządzeniami i sprzętem do gotowania. Zwłaszcza w przypadku niemowlaków łatwiej jest przygotować posiłek. Jeśli wynajmuje się domek nad morzem, to warto zapytać, czy teren jest ogrodzony albo czy na miejscu znajdują się dodatkowe atrakcje bądź udogodnienia, jak plac zabaw czy miejsce na grilla. A potem pozostaje już tylko odpoczynek, zwiedzanie oraz korzystanie z atrakcji. W Jantarze można odwiedzić między innymi Mini Zoo albo park z wielkimi figurami owadów. Kolejka wąskotorowa, która przejeżdża przez tę miejscowość, to również niepowtarzalna atrakcja. Zresztą, spędzając urlop w Jantarze warto zwiedzić okolice, choćby Trójmiasto czy Malbork. Plaża to również miejsce, które podczas urlopu będzie przez was często odwiedzane. I jeszcze jedno,  w końcu nazwa zobowiązuje. W Jantarze nie możecie nie poszukać bursztynów. Dla dzieciaków, ale nie tylko, będzie to wielka frajda.

Wakacje na Mierzei Wiślanej mogą być świetnie spędzonym czasem. Z pewnością trudno będzie się nudzić, ponieważ choćby we wspomnianym Jantarze atrakcje dla siebie znajdą dorośli, dzieci, pary i rodziny. A wieczory w nadmorskim domku letniskowym wspominać będziecie bardzo długo. Także z tego powodu jest to wakacyjny kierunek, który warto rozważyć.