Fotografem jestem już od dłuższego czasu. Zajmuję się tą dziedziną zawodowo od kilku ładnych lat. Pamiętam, że przełomowym momentem było przejście z amatorskiego fotografowania na zawodowe, co przejawiło się w zarejestrowaniu swojej działalności gospodarczej. Od tamtej pory utrzymuję się tylko i wyłącznie z fotografii. Od jakiegoś czasu postanowiłem ubogacić swoje usługi. Dlatego też w ich szeregi dołączyła fotografia biznesowa. Miałem nadzieję, że firmy zdecydują się mi zaufać. Bardzo chciałem rozszerzyć swoje portfolio.

Biznesowe fotografie jako nowe usługi

fotografia biznesowa warszawaFotografia to moja wielka pasja. Zdjęcia robię, już odkąd byłem małym chłopcem. Tej sztuki nauczył mnie mój niestety nieżyjący już dziadek. On również ofiarował mi mój pierwszy aparat, który dumnie zdobi jedną z głównych półek w moim mieszkaniu. Bardzo się cieszę, że zaszczepił on we mnie tak piękną pasję. Kluczowym momentem w mojej karierze było przejście od amatora do zawodowca. Datą graniczną było założenie przeze mnie swojej własnej działalności gospodarczej. Był to punkt przełomowy w mojej karierze. Byłem tym bardzo podekscytowany. Od tamtej pory utrzymuję się tylko i wyłącznie z fotografii. Daje mi to bardzo dużo satysfakcji. Ostatnio jednak zapragnąłem rozszerzyć wachlarz swoich usług i zaproponować klientom coś więcej niż tylko reportaże z imprez okolicznościowych, koncertów oraz ślubów. Tym, co mnie zaintrygowało była bowiem fotografia biznesowa Warszawa to wielkie miasto, dlatego też praktycznie nie obawiałem się, że nie znajdę chętnych na oferowane przez siebie usługi. Wcześniej zrobiłem kilka zdjęć swoim znajomym, właśnie w stylu fotografii biznesowej, tak by mieć portfolio i móc zaprezentować klientom to, co potrafię.

Jestem niezwykle szczęśliwy, że zdecydowałem się na kolejny krok i rozszerzenie wachlarza swoich usług. Oferowanie klientom fotografii biznesowej było strzałem w dziesiątkę. Zgłaszało się do mnie wiele firm, które chciały takiej sesji dla swoich pracowników. Byłem tym wszystkim bardzo podekscytowany, ponieważ czułem, jak mój biznes ponownie nabiera wiatru w żagle. Fotografia biznesowa daje mi bardzo dużo przyjemności. Wiem jak sprawnie ustawić modela, tak by wyszedł dobrze na zdjęciu. Bardzo mi to pomaga w mojej codziennej pracy.