Mój pobyt w Czarnej Górze należał do udanych. Miejscowość położona jest w górach. Wyjechałam w góry wspólnie z znajomymi. Na szczęście udało nam się załatwić tani nocleg w przytulnym pensjonacie. Wszyscy byliśmy zadowoleni z pobytu. Przy okazji zwiedziliśmy samą Czarną Górę. Miasteczko jest doprawdy urocze, a jego mieszkańcy są niezwykle gościnni. Na pewno za rok znowu tu przyjedziemy.

Pensjonaty w Czarnej Górze oferują tanie noclegi

czarna góra noclegiNie ulega wątpliwości, że Czarna Góra jest miejscem, które warto odwiedzić. Wspólnie ze znajomymi postanowiliśmy przyjechać do Czarnej Góry. Nigdy jeszcze tutaj nie byłam. Wyjeżdżając w góry, zazwyczaj na cel wycieczek wybierałam Zakopane. W góry jeżdżę zazwyczaj zimą. Jestem fanką jeżdżenia na nartach. Z tego powodu, gdy tylko spadnie pierwszy śnieg, od razu w pierwszy weekend wyjeżdżam w góry. Nie inaczej było i tym razem. Warto zwrócić również uwagę, że w Czarnej Górze również znajdują się fajne stoki narciarskie, z których warto skorzystać. Należy dodać, że wbrew pozorom dużą popularnością cieszy się Czarna Góra Noclegi w tutejszym pensjonacie są tanie. Mogliśmy również liczyć na pełne wyżywienie oraz atrakcje, takie jak bilard oraz tenis stołowy. Należy podkreślić z całą mocą, że podczas naszego pobytu pogoda nam dopisywała, więc nie musieliśmy zbyt dużo korzystać z takich atrakcji. Warto zauważyć, że stok narciarski w Czarnej Górze cieszy się popularnością. Wprawdzie można spotkać tutaj nieco mniej ludzi niż w Zakopanem, jednak mimo wszystko kolejki są dosyć duże. W tym roku stoki narciarskie nie musiały korzystać ze sztucznego śniegu. Opady śniegu były bowiem naprawdę obfite. Spędziliśmy dużo czasu na jeździe na nartach oraz na zwiedzaniu Czarnej Góry. W sumie byliśmy tutaj tydzień. Szkoda, bo czas naprawdę szybko zleciał. Świetnie się bawiłam, moi znajomi również. Właściciel pensjonatu serdecznie zapraszał nas, byśmy odwiedzili to miejsce znowu.

Czarna Góra to niewielkie miasteczko położone na południu Polski. W miejscowości znajduje się wiele pensjonatów gotowych przyjąć gości. Turyści chętnie tu przyjeżdżają. Mogą liczyć na smaczne jedzenie, tani nocleg oraz na piękne górskie widoki. Można tu przyjeżdżać zarówno latem, gdy pogoda sprzyja chodzeniu po górach i ścieżkach, jak i zimą, gdy otwarte są stoki narciarskie.