Jeżeli lubimy spersonalizowane produkty, musi to oznaczać, że należymy do tych bardziej kreatywnych ludzi i lubimy wyróżniać się z tłumu. Dostępne są koszulki, kubki oraz poduszki z własnymi nadrukami – a nawet breloczki. Mogą stać się one nie tylko dodatkiem do naszych kluczy czy portfela, ale mogą również stanowić świetny oraz oryginalny prezent, który zachwyci każdą obdarowaną osobę – zwłaszcza, jeżeli nadruk na breloczku będzie z tą osobą związany.

Zawieszki z własnym nadrukiem

brelok z własnym nadrukiemJestem osobą kreatywną – i tak jak staram się zawsze ubierać i tworzyć wszystko w swoim otoczeniu w kreatywny sposób, tak samo lubię obdarowywać przyjaciół równie wymyślnymi podarunkami = czasami nawet bez okazji. Ostatnio chciałam zrobić coś dla swojej paczki, ponieważ dawno się nie widzieliśmy i był to w mojej opinii dostateczny powód. Nie zamierzałam kupować słodyczy czy czegokolwiek w co nie mogę mieć własnego wkładu. Świetnym pomysłem wydało się dla mnie to, by każdy znajomy dodał ode mnie spersonalizowany, zamówiony przeze mnie brelok z własnym nadrukiem. Wiedziałam co lubią moi przyjaciele, więc nie miałabym problemu z wyborem 'motywu’ danego breloczka, Na całe szczęście udało mi się znaleźć sklep, który pozwala wykonać taki breloczek. Załatwiłam więc sprawę bardzo szybko i wykonałam najpiękniejsze breloczki na jakie tylko było mnie stać – dla jednego znajomego z postacią z filmu, dla innego z ulubionym piosenkarzem i tak dalej. O dziwo, wcale nie zapłaciłam dużo, a paczuszkę z breloczkami otrzymałam nim zdążyłam się w ogóle obejrzeć. Znajomi byli zachwyceni, a ja przyznam, że zrobiłam też jeden dla siebie, który teraz jest przyczepiony do moich kluczy – uznałam, że takie breloczki są naprawdę przeurocze i jestem pewna, że skorzystam z opcji wykonywania własnego jeszcze nie raz i nie dwa.

Breloczek z własnym nadrukiem to naprawdę świetny pomysł dla każdej kreatywnej osoby, która lubi zaskakiwać innych prezentami, w który miała jakiś wkład. Obdarowana osoba na pewno poczuje się cudownie ze świadomością, że wiemy co lubi i co sprawia jej radość. Breloczek będzie miał też wiele zastosowań i nie będzie opcji, że osoba, która go dostała nie wykorzysta go w żaden sposób – obok takiego uroczego podarunku absolutnie nie sposób jest przejść obojętnie.