Jestem właścicielem dużej, prężnie działającej hurtowni, która zajmuje się sprzedażą tekturowych tacek na warzywa i owoce. Każdego dnia obsługujemy dziesiątki stałych klientów, którzy współpracują z nami od wielu lat. Dystrybucja świeżych owoców i warzyw jak wiadomo bywa niekiedy problematyczna. Produkty te stosunkowo szybko się psują, tak więc warto zabezpieczać owoce i warzywa zapakowane w specjalne opakowania zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza.

Jaką tackę tekturową wybrać?

tacki tekturowe na warzywa - hurtNa samym wstępie muszę zaznaczyć, że oferujemy różnorodne rodzaje tekturowych opakowań, które można nabyć u nas w dowolnych rozmiarach. Konkretne typy kartonów są w stanie udźwignąć konkretne obciążenia. W naszej hurtowni można nabyć m.in. tekturowe opakowania dedykowane drobniejszym owocom (m.in. truskawkom, morelom czy gruszkom), które udźwigną około 10 kg. Posiadamy również znacznie mniejsze tacki na owoce drobne, sprzedawane w kartonach (m.in. porzeczki, maliny czy borówki), które udźwigną aż 3 kg. Sporą popularnością wśród naszych klientów cieszą się także znacznie większe tacki tekturowe na warzywa – hurt stwarza ogromne możliwości klientom, którzy mogą nabywać u nas większe ilości produktów. Staramy się na co dzień spełniać wszelkie oczekiwania naszych klientów, dlatego też oferujemy także ochronne papiery wykonane z cienkiej tektury, które będą stanowić dodatkowe zabezpieczenie ochronne, zwłaszcza dla bardziej mięsistych warzyw i owoców posiadających delikatne, skłonne do odparzeń skórki. Warto przy tym pamiętać, że do transportu tak delikatnych produktów powinniśmy używać jedynie kartonów otwartych, które zapewnią dopływ świeżego powietrza z góry. Owoce i warzywa nie psują się wówczas tak szybko, co jest niezwykle istotne zwłaszcza w sezonie letnim. W sezonie zimowym zaś, tekturowe, grube kartony doraźnie izolują przed zimnem.  

Nie ukrywam, że znam się na swoim zawodzie. Dysponuję szeroką, wszechstronną wiedzą, którą chętnie dzielę się z moimi klientami. Zawsze służę im radą i pomocą, ponieważ zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy musi znać się na tekturowych kartonach czy tackach. Najważniejsze jest to by dojść do porozumienia – szczęśliwi i zadowoleni klienci, którzy chętnie do mnie powracają, są dla mnie wówczas najważniejszą nagrodą.