Z okazji urodzin siostra podarowała mi nowy telefon. Mimo, że śmiała się, że jestem już uzależniona od mediów społecznościowych i internetu uznała, że z takiego prezentu będę cieszyć się najbardziej. Nowy smartfon był właśnie tym czego potrzebowałam. Ze starym miałam już pewne problemy. Miałam go od czterech lat. W tym czasie dwa razy go zalałam i od jakiegoś czasu nie działała mi część ekranu dotykowego. Oprócz tego chciałam mieć już telefon z lepszym aparatem.

IPhone 6s jest niczym bez akcesoriów

akcesoria do iphone 6sI nie był to byle jaki telefon tylko IPhone 6s. Byłam nim zachwycona. Za pieniądze otrzymane w prezencie od rodziców postanowiłam dokupić sobie do niego akcesoria. Akcesoria do IPhone 6s nie należą do tanich, ale są wykonane z tworzyw dobrej jakości. Dodatkowo postanowiłam kupić etui do telefonu, bo naprawa IPhone nie należy do tanich. Po za tym telefon był nowy i nie chciałam mieć na nim rys za kilka dni. Zakupiłam, więc również razem z etui szkło hartowane na ekran. Dodatkowo kupiłam sobie też bezprzewodowe słuchawki, na których mogłam słuchać swojej ulubionej muzyki. Myśląc o lecie i wyjazdach z przyjaciółmi nad jezioro i po za miasto kupiłam również głośnik. Za swoje oszczędności zakupiłam również case z powerbankiem do IPhone. Sklep oferował dużo więcej akcesoriów takich jak stacja do bezprzewodowego ładowania czy stacja dokująca. Postanowiła zajrzeć do sklepu jeszcze raz kiedy uzbieram fundusze i jeszcze coś dokupić. Akcesoria do IPhone są dedykowane i dlatego ich cena jest wyższa. W tej chwili nie było mnie stać na kupno większej ilości akcesoriów, ale w przyszłości chcę kupić jeszcze na pewno stację do szybkiego ładowania telefonu. Jego bateria jest bardzo pojemna i proces ładowania trwa dość długo. Dzięki stacji szybkiego ładowaniu ulega skróceniu. Bardzo mi na tym zależało, bo nie lubię czekać aż telefon się naładuje.

Dźwięk w nowych słuchawkach jest bardzo dobrej jakości. Dzięki temu, że działają na bluetooth nie muszę martwić się o wytrzymałość kabli. Właśnie to najczęściej psuło mi się w poprzednich słuchawkach. Nowy głośnik również sprawował się świetnie. Zabierałam go ze sobą na wyprawy z przyjaciółmi, żebyśmy mogli wspólnie bawić się przy dobrej muzyce. Korzystam z tych rzeczy na co dzień. Nie potrafię wyobrazić sobie dnia bez słuchania muzyki.