Niejedna osoba marzy o tom, by wybrać się na zagraniczne wakacje, a najlepiej na rejs. Tak naprawdę ciekawy rejs można przeżyć za niecałe dwa tysiące złotych za osobę. Najciekawsze rejsy odbywają się na Morzu Karaibskim. Jednak jest to obszar tak rozległy, że warto wskazać konkretne miejsca, które są warte zwiedzania. Są to bardzo ciekawe rejony Ameryki Południowej.

Gdzie wybrać się w rejs na Karaibach?

rejsy karaibyNa to pytanie jestem w stanie odpowiedzieć bardzo prosto. Najlepsze są rejony Belize. Jeśli chodzi o rejsy Karaiby to dobre miejsce, a ten niewielki, wyspiarski kraj łączy w sobie to wszystko, czego oczekujemy od egzotycznych wakacji. Możemy tam pływać od wyspy do wyspy. Każda wysepka jest unikatowa, ma swój rozmiar, a także zwyczaje. Na niektórych z wysp nie zobaczymy nawet samochodów, a ludzie chodzą zupełnie boso. Jest to miejsce na ziemi, w którym całkowicie nie czuć stresu. Mieszkańcy żyją z tego, co daje im natura oraz z ruchu turystycznego. Rejs po tym rejonie Morza Karaibskiego obfituje w najlepsze widoki. Będziesz mógł podziwiać niejedną rafę koralową. Szczególnie polecam rejs na niewielkich statkach, które zatrzymują się nawet w malutkich portach. Poznać można tam życie mieszkańców, a także ich zwyczaje. Jest to najbezpieczniejszy region na Morzu Karaibskim ze względu na unormowane warunki pogodowe oraz niemalże zerowy współczynnik przestępstw. 

Poznawanie Morza Karaibskiego na statku to ciekawe zajęcie, które z pewnością zapamiętasz do końca życia. Wiele osób tuż po powrocie do kraju postanawia, że wróci jeszcze na taki rejs. Nie ma co się dziwić, ponieważ można tam bardzo wypocząć i zwiedzić rzeczy, których w Polsce nie doświadczymy. Woda jest niesamowicie błękitna, a linia horyzontu wywołuje dużą dawkę marzeń.