Firmy Samsung nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać, bowiem jest ona znana niemal na całym świecie. To producent urządzeń multimedialnych, ale przede wszystkim bardzo dobrej jakości smartfonów, które w Polsce cieszą się bardzo dużą popularnością. 

Kto wymienia ekrany w Samsungach S7 Edge? 

wymiana ekranu samsung s7 edgeJest wiele popularnych modeli smartfonów tej marki, ale seria „S” jest tą zdecydowanie najlepszą. „Eski” to flagowce i każdy z modeli jest możliwie najlepszą wersją na dany czas. Samsung S7 Edge jest tego najlepszym przykładem. To model, który miał swoją premierę już jakiś czas temu, lecz ciągle plasuje się w czołówce najbardziej pożądanych smartfonów. Jednak jak dobry, by nie był sprzęt, tak w końcu i tak może ulec uszkodzeniu lub awarii. Najczęstszą przyczyną uszkodzeń jest oczywiście upadek urządzenia z wysokości. Wtedy też najczęściej mamy do czynienia z rozbitym ekranem. wtedy musimy zdecydować się na naprawę, Wymiana ekranu Samsung S7 Edge jest możliwa niemal w każdym serwisie telefonów. Jako, że Samsungi to bardzo popularne smartfony praktycznie każdy serwis ma doświadczenie w ich naprawie. Na koszt wymiany ekranu składa się koszt ekranu oraz koszt wymiany. Tu warto się na chwilę zatrzymać i zorientować się, który serwis w naszej okolicy liczy sobie za wymianę ekranu najtaniej. Bowiem ile serwisów, tyle cen i ciężko jest znaleźć takiego usługodawcę, który zrobi to nie tylko, ale również rzetelnie. Samsung S7 Edge troszkę już spadł z ceny więc wymiana ekranu to, uśredniając, jakaś jedna trzecia jego ceny wyjściowej. 

Dobry smartfon jest prosto znaleźć, zwłaszcza, gdy wybieramy, któryś z flagowych „esek”. To telefony, które są nieco bardziej zaawansowane od reszty produkcji, ale też i nieco droższe. Natomiast plusem jest, że ich serwisowanie nie jest kosztowne.