Od jakiegoś czasu walczę z pewnym problemem. Mój pokój jest bardzo mały, więc nie mogę wstawić zbyt wielu mebli. Ponadto jest to pokój narożny, więc okna są na dwóch ścianach. Kiedy rano do pomieszczenia wpadają pierwsze promienie słońca, pojawiają się problemy. Zazwyczaj budzą mnie wcześnie rano, więc nie śpię zbyt długo. Na szczęście udało mi się znaleźć rozwiązanie problemu. Są nim doskonałe rolety. Nie jest to jednak produkt klasyczny, a swojego rodzaju innowacja.

Nowoczesne rozwiązania – rolety dzień i noc

długie rolety dzień i noc - łódźW moim pokoju idealnie sprawdzają się rolety dzień i noc. Na moje szczęście, jeżeli chodzi o długie rolety dzień i noc – łódź oferuje bardzo duży wybór, są dostępne w wielu wzorach i kolorach. Czym jednak są rolety dzień i noc? Sekretem rolet dzień i noc są poziome pasy. Wykonane są z dwóch rodzajów tkanin – jedna przepuszcza światło, a druga nieprzezroczysta, dzięki czemu nawet w ciągu dnia możesz ograniczyć dopływ światła bez całkowitego zaciemnienia pomieszczenia. Konstrukcja rolet dwufunkcyjnych pozwala nie tylko całkowicie wyeksponować lub zasłonić okna, ale również płynnie regulować dopływ światła. Muszę przyznać, że zaryzykowałem i kupiłem jasne rolety, więc zdziwiłem się, że są tak dobrze zabezpieczone. Pomieszczenie jest bardzo jasne, ale światło słoneczne jest zablokowane i nie podrażnia oczu. Dlatego zakup jest bardzo dobry. Ponadto rolety są przystępne cenowo, więc mój budżet nie ucierpi zbytnio. Teraz nie mam problemu z wczesnym wstawaniem i wreszcie mogę się wyspać. Jestem bardzo szczęśliwy, bo w końcu obudziłam się pełna energii. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy tak jak ja cierpią na bezsenność. Ponieważ zależy mi na tym, aby mój niewielki pokój był czasem oświetlony mniej, jednak nie całkowicie zaciemniony, wybór okazał się doskonały.

Problem ze słońcem, który nie pozwala mi zasnąć każdego dnia, wydaje się być stałym problemem. W dzień raziło mnie w oczy, a nad ranem budziło. Na szczęście dzięki roletom od bydgoskiego producenta w końcu udało mi się skutecznie zasłonić pokój. Mogę dowolnie regulować przepływ światła, co jest sporym udogodnieniem. Teraz w końcu mam dość snu. Rolety te są wykonane z nieprzepuszczalnych materiałów, nawet lekkie materiały mogą blokować światło.