Po dłuższym namyśle, wraz z żoną zdecydowaliśmy się na gruntowny remont łazienki. Pod młotek poszły płytki oraz kafelki, malowanie sufitu no i oczywiście wymiana wanny, ubikacji oraz umywalki. Na koniec został nam wybór nowego lustra łazienkowego. Nie spodziewałem się, że to właśnie z nim będziemy mieli najwięcej problemów.

Poszukiwania odpowiedniego lustra łazienkowego

lustra łazienkowe szczecinWiem jak ważny jest dobór odpowiedniego lustra w łazience. Dzięki temu sama łazienka wydaje się większa. Dodatkowo odpowiednio dobrane lustro pełni dopełnienie łazienki i pełni funkcję dekoracyjną. Biorąc pod uwagę te wszystkie aspekty nie było nam wcale łatwo znaleźć odpowiedniego lustra. A to było za dużo, a to za małe, a to kształt nie taki. Po zwiedzeniu wszystkich sklepów w okolicy postanowiliśmy rozpocząć poszukiwania w Internecie. Usiedliśmy przed laptopem i wpisaliśmy w wyszukiwarkę – podświetlane lustra łazienkowe Szczecin. Wyskoczyło nam wiele pozycji, sklepy w których byliśmy stacjonarnie z góry odrzuciliśmy. Zainteresował nas na pozór nieduży sklep, który specjalizuje się właśnie w lustrach łazienkowych. Ogromnym atutem tego sklepu był fakt, że dosłownie sami tworzyliśmy nasze lustro wraz z dodatkami takimi jak oświetlenie za pomocą dedykowanego programu na stronie sklepu. Stworzyliśmy w ten sposób nasze wymarzone lustro, cena była dość wysoka, ale w pełni to rozumieliśmy, garnitury szyte na miarę również swoje kosztują.

Po złożeniu zamówienia dostaliśmy potwierdzenie na maila. Nasze lustro łazienkowe miało pojawić się u nas za około dwa tygodnie. Dłuższy czas oczekiwania również był dla nas zrozumiały. W końcu przyjechała ekipa wraz z lustrem. Teraz mamy naszą piękną nową łazienkę z pięknym własnoręcznie stworzonym lustrem. Efekt jest po prostu oszałamiający.