Zajmuje się budową i renowacją budynków gospodarczych i nieruchomości mieszkalnych. Ostatnio ktoś zadzwonił do mnie z pytaniem, czy mógłbym dokonać w jego budynku prac dekarsko-blacharskich. Znałem się na tym więc nie odmówiłem przyjęcia tego zlecenia. Dopiero później dowiedziałem się, że chodzi o kilkupiętrowy budynek. Żeby móc rzetelnie i profesjonalnie wykonać powierzone mi zadania potrzebowałem dźwigu. Oczywiście nie opłacało mi się go kupować dla tylko jednego zlecenia.

Kto w Gdańsku oferuje usługi dźwigowe?

elastyczne usługi dźwigowe - gdańskCałe szczęście nie musiałem tego robić. Okazało się bowiem, że taki dźwig można po prostu sobie wynająć na dowolny czas. Ponieważ dzień rozpoczęcia przeze mnie tego zlecenia zbliżał się wielkimi krokami, nie wahałem się dłużej i zacząłem poszukiwania miejsca, które oferuje między innymi profesjonalne i elastyczne usługi dźwigowe – Gdańsk to duża miejscowość, dlatego ze znalezieniem takiego miejsca nie miałem żadnego problemu. Bardzo szybko znalazłem świetną firmę, która oferowała zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy wynajem dźwigów i usług dźwigowych. Można tam było zarówno wynająć sam dźwig, jak i dźwiga razem z kierowcą, co było bardzo dobrym rozwiązaniem szczególnie dla osób, które potrzebowały dodatkowych rąk do pracy. Mało tego, ceny takich usług dźwigowych były naprawdę bardzo niskie, atrakcyjne. Biuro tej firmy znajdowało się niemal w samym centrum Gdańska, dlatego nie miałem żadnego problemu z tym, żeby dojechać na miejsce. Od razu udało mi się tam załatwić wszelkie formalności. Byłem bardzo zadowolony, ponieważ nie było żadnych problemów z dostępnością dźwigu we wskazanym przeze mnie terminie. Co było o tyle istotne, że w zasadzie zabrałem się za poszukiwania takich usług w ostatniej chwili. Firma dbała o to, aby jej oferta była stricte dopasowana do klienta.

Już wkrótce przekonałem się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że dostarczony przez nich dźwig był w pełni sprawny technicznie i przystosowany do tego, aby natychmiast rozpocząć pracę. Do moich potrzeb związanych z wynajęciem elastycznych usług dźwigowych podeszli oni z pełnym zaangażowaniem, a do tego indywidualnie przeanalizowali moje potrzeby i zaproponowali odpowiednie, nowoczesne rozwiązania.