Od dłuższego czasu miałam problem z moim byłym mężem, który przestał płacić alimenty na nasze dzieci. Próbowałam się z nim skontaktować, ale niestety nie odbierał ode mnie telefonów. Nie utrzymywał kontaktów także z dziećmi. W końcu doszłam do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie podać go do sądu. Potrzebowałam do tego jednak pomocy prawnika.

Znalazłam kancelarię prawną w Pruszczu Gdańskim

kancelaria prawna pruszcz gdańskiWiedziałam, że sama nie poradzę sobie z pisaniem pism do sądu. Nie wiedziałam nawet jak powinnam zatytułować dane pismo. Potrzebna mi była bardzo dobra kancelaria prawna Pruszcz Gdański to duża miejscowość, dlatego bez większych problemów znalazłam odpowiednie miejsce. Okazało się, że praktycznie w samym centrum tej miejscowości, blisko mojego miejsca zamieszkania znajduje się doświadczona i renomowana kancelaria prawna, w której przyjmuje bardzo wielu dobrych prawników posiadających doświadczenie w sprawach związanych z prawem cywilnym oraz rodzinnym i opiekuńczym. Wielu klientów zachwalało tych prawników ze względu na ich ogromną wiedzę oraz pełne zaangażowanie z którym podchodzili do każdej sprawy. Zadzwoniłam na podany na ich wizytówce numer telefonu i umówiłam się na spotkanie. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona tym, że mają bardzo szybkie terminy i prawnik był w stanie przyjąć mnie już następnego dnia. Zabrałam wszystkie dokumenty i o umówionej godzinie stawiłam się w kancelarii.

Muszę przyznać, że od samego początku byłam bardzo zadowolona. Prawnik przyjrzał się mojej sprawie i powiedział, jakie mam teraz możliwości i jakie skutki prawne przyniosą moje kolejne decyzje. Dzięki niemu świetnie wiedziałam na co powinnam się przygotować, a także czego mogę domagać się od byłego męża w zamian za to, że od ponad roku nie płacił należnych alimentów.