Od dłuższego czasu miałam, jak mi się wydawało, problemy z układem krwionośnym. Często drętwiały mi ręce i nogi, a czasami nawet puchły mi kończyny. Udałam się do kardiologa, który zlecił mi kilka badań, ale po odczytaniu wyników stwierdził on, że układ krwionośny mam w porządku i problem widocznie leży w układzie limbicznym. W takiej sytuacji dał mi on skierowanie do angiologa i to u lekarza tej specjalizacji miałam kontynuować swoje leczenie.

Gdzie w Krakowie znajdę dobrego angiologa?

polecany angiolog - krakówNie miałam pojęcia, gdzie w Krakowie przyjmuje lekarz takiej specjalizacji. Szczerze mówiąc do tej pory nie miałam do czynienia z lekarzem angiologiem. Ponieważ mój problem z układem limbicznym wydawał się być poważny, zależało mi na tym, aby znaleźć lekarza, który będzie świetnie znał się na tej dziedzinie i wdroży mi szybkie i odpowiednie leczenie. Zdecydowałam się poszukać takiego lekarza na internecie. Wiedziałam, że znajdę tam bardzo dużo opinii o różnych lekarzach tej specjalizacji. Dlatego wpisałam w wyszukiwarkę frazę: polecany angiolog – kraków, i zaczęłam przeglądać opinię o takich lekarzach. Szybko udało mi się zauważyć, że szczególnie jeden z krakowskich lekarzy ma bardzo dobre opinie i rekomendacje poprzednich pacjentów. Był to wybitny kardiolog ze specjalizacją z angiologi. Przyjmował on w krakowskiej klinice kardiologicznej zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Wiele osób chwaliło go za to, że są do niego bardzo krótkie kolejki, a w dodatku od razu wykonuje on wszelkie badania i nie trzeba dodatkowo czekać na wyniki. W takiej sytuacji postanowiłam od razu zapisać się do tego angiologa. Zadzwoniłam na podany na jego stronie internetowej numer telefonu i przekonałam się, że faktycznie bardzo łatwo się do niego dostać. Umówiłam się z nim już na następny dzień. Podczas wizyty przekonałam się, że ten lekarz to bardzo dobry wybór.

Był on świetny specjalistą angiologiem i od razu znalazł on przyczynę moich dolegliwości. Wszystko dzięki temu, że od ręki wykonywał on badania angiologiczne. Nie mniej ważne było dla mnie to, że lekarz ten stosował przy leczeniu leki najnowszej generacji, które przy minimalnej ingerencji do organizmu skutecznie i szybko rozprawiały się z dolegliwościami i problemami, które miałam.