• Post author:
  • Post category:Usługi

 

Cenię sobie luksusowe meble. Lubię, gdy dobrze się prezentują na tle całości pomieszczenia. Gdy mam wolny czas, wyszukuję sobie różne strony z meblami i szukam takich oryginalnych. Uwielbiam meble stylizowane na stare, lub też antyki. Jednak jak wiadomo, takie meble często bywają po przejściach i mogą nie cieszyć się dobrym stanem. Miałam tak w przypadku zakupionej kanapy.

Czas wyprać zakupioną kanapę

pranie kanap warszawaKanapa którą kupiłam była przepiękna, jednak okropnie zaniedbana. Wiedziałam, że muszę ją mieć, bo marzyłam o takiej już od wielu lat, jednak nigdzie w Polsce nie mogłam takiej znaleźć. W końcu trafiła się okazja. Jednak musiałam ją doprowadzić do porządku. Konieczne było w tym wypadku pranie kanap Warszawa oferowała wiele takich usług, więc było w czym wybierać. Ręcznie nie dałoby się doczyścić kanapy, ponieważ na pewno wsiąknęłaby tylko wodę i jeszcze by stęchła w środku od wilgoci. Uznałam, że koniecznie muszę zadzwonić po specjalistów. Znalazłam numer i dopytałam się o szczegóły. Cennik usług uzależniony był od rozmiaru mebla i stopnia zabrudzenia. Moja kanapa była mocno zabrudzona, więc byłam pewna, że zapłacę trochę więcej, no ale trudno. Wyczyścił ją było trzeba. Umówiłam się z ekipą następnego dnia. Na szczęście dojeżdżali do klientów, nie wyobrażam sobie, jakbym miała do nich sama tę kanapę przetransportować. Mieli ze sobą wszystkie środki chemiczne do czyszczenia i inne urządzenia. Kanapa trochę brzydko pachniała i dowiedziałam się, że dokonują neutralizacji zapachów, co bardzo mnie ucieszyło. Wszystko udało się załatwić jednego dnia. Panowie na początku podali mi wycenę, żeby nie było żadnych niespodzianek. Uznałam, że było to bardzo uczciwe. Bardzo szybko zajęli się swoją pracą. Czyścili kanapę z ogromną precyzją i do tego jeszcze usunęli kurz i roztocza, które znajdowały się w głębi kanapy.

Usługa została wykonana perfekcyjnie. W krótkim czasie moja kanapa wyglądała jak nowa. Dopiero wtedy mogłam podziwiać jej prawdziwy urok. Po wyczyszczeniu podobała mi się jeszcze bardziej. Zajęła honorowe miejsce w salonie. Teraz nie wydziela żadnych zapachów, jest czysta, bez żadnych plam i roztoczy. Uważam, że bardzo dobrze, że takie usługi czyszczenia i prania są teraz takie powszechne i łatwo dostępne. Nie musiałam długo czekać na wizytę firmy.