Do naszej firmy pewnego dnia przyszedł jeden przedstawiciel handlowy mówiąc, że zajmuje się przede wszystkim dystrybucją najlepszych pił dostępnych na rynku właśnie dla takich firm jak nasza, które na pewno tego potrzebują. Wiedziałem dobrze, że nasz szef będzie zadowolony, bo już wyciągał jakieś papiery i coś podpisywał. To znaczyło tylko jedno, będziemy mieć nową piłę panelową.

Piła panelowa – nowe modele na rynku

piła panelowa cncPraktycznie raz na kilka miesięcy przyjeżdżał do nas jakiś przedstawiciel pokazując nam, jak faktycznie działają piły panelowe. Z powodzeniem mogę powiedzieć, że za każdym razem nasz szef na naszej pracy nie oszczędzał i faktycznie chciał nam proponować wymianę starych urządzeń na nowe, co jak dla mnie było naprawdę świetną możliwością. Teraz faktycznie wiem, że piła panelowa cnc, z którą przyjechał przedstawiciel była czymś zupełnie nowym. Nie spodziewałem się, że będzie posiadała tak wiele ciekawych funkcji i że faktycznie będzie tak dobrze działać w porównaniu do naszych poprzednich urządzeń, które posiadaliśmy, ale faktycznie tak było. Szczerze mówiąc nie mogłem się doczekać tego, jak będzie wyglądała praca z nią. Ze swojej strony staram się na pewno podchodzić do wszystkiego na chłodno, ale nie dziwcie się mi, że jak tylko zobaczyłem piłę to stwierdziłem, że muszę w nią zainwestować, a raczej szef musi. Tak, aby codzienna obróbka przy pomocy piły była łatwiejsza.

W pierwszej kolejności oczywiście trzeba piłę przetestować na jakiś gorszych materaiałach. Dopiero po tym możemy już pracować na materiałach dla klienta. Co ciekawe faktycznie ta piła, którą wybraliśmy była gotowa do użycia już od pierwszego włączenia. W dzisiejszych czasach jednak mogę powiedzieć, że firmy dość mocno starają się, aby dostarczać wysokiej jakości piły.

Zobacz więcej na: maszynydodrewna.com.pl