W firmie zawsze jak ktoś obchodził urodziny, to przynosił do pracy ciasto. Reszta pracowników składała się na prezent. W firmie pracowało bardzo dużo osób i zawsze dzięki temu udawało się uzbierać dość sporą sumę i kupić coś naprawdę fajnego. W przyszłym miesiącu urodziny miała moja koleżanka z działu Gosia i zbiórką pieniędzy zajęłam się osobiście.

Pierścionek z bursztynem kupiony w niskiej cenie

pierścionki z bursztynami cenaZ wyborem prezentu nie było żadnego problemu, ponieważ doskonale wiedziałam co Gosia chciałaby dostać. Od jakiegoś czasu ciągle mówiła mi o pierścionku z bursztynem, który jej się podobał i nawet pokazywała mi go w sklepie internetowym, więc zadanie miałam zdecydowanie ułatwione. Musiałam tylko uzbierać od pracowników pieniądze, ale już wiedziałam, że na ten pierścionek na pewno wystarczy. W sklepie internetowym, który pokazała mi Gosia dostępne były różne pierścionki z bursztynami cena każdej biżuterii była mocno zróżnicowana a wybór ogromny. Z ciekawości przejrzałam sobie dostępną biżuterię i musiałam przyznać, że ceny były tam bardzo atrakcyjne. Znalazłam pierścionek z bursztynem, który pokazywała mi Gosia. Był ostatni dostępny w rozmiarze dwanaście i od razu go kupiła. Nie chciałam ryzykować, że ktoś inny go kupi. Zapłaciłam pieniędzy z konta, ale wiedziałam, że koszt mi się zwróci z przeprowadzonej zbiórki. Pierścionek był wykonany ze srebra o dość dobrej próbie. Zapakowany dodatkowo w eleganckie pudełko, więc nie musiałam kombinować z opakowaniem. Pierścionek zamówiłam do pracy, żeby od razu pokazać go wszystkim, którzy składali się na prezent urodzinowy dla Gosi. Sklep działał bardzo sprawnie, ponieważ już po dwóch dniach pojawił się kurier z dostawą. Pierścionek prezentował się jeszcze piękniej niż na zdjęciu w sklepie internetowym i nie dziwiłam się, dlaczego Gosia tak bardzo chciała go mieć. Zostało jeszcze trochę pieniędzy, więc kupiłam jej dużo słodyczy.

Gosia nawet nie podejrzewała, że dostanie w prezencie ten pierścionek od pracowników. Oczywiście od razu zorientowała się, że to ja go kupiłam, ponieważ jako jedyna wiedziałam, że tak bardzo jej się podobał. Gosia od razu go założyła i nosiła przez cały czas. Rozmiar dobrałam idealnie i byłam z siebie zadowolona. Radość Gosi była dla mnie największą nagrodą.