Na rynku konkurencja nie była mała i nie było łatwo się utrzymać na wysokiej pozycji. Musiałem opracować jakieś innowacyjne rozwiązanie, żeby wyjść przed szereg i tym samym przejąć wszystkich klientów. To był mój najważniejszy do zrealizowana plan na ten rok.

Najlepszy w mieście producent kurtyn magazynowych 

kurtyny magazynoweZastanawiałem się od jakiegoś czasu co wprowadzić na rynek, żeby mój plan się powiódł. Przeanalizowałem wszystkie wcześniejsze zamówienia od klientów i odpowiedź była już prosta. Najczęściej zamawiane były kurtyny magazynowe i to na nich musiałem skupić uwagę. Opracowałem technologię, dzięki której mogłem produkować mocne kurtyny. Wiele testów przeprowadzałem i dopiero jak już miałem pewność, że moje magazynowe kurtyny są najmocniejsze, to wprowadziłem je do produkcji. Konkurencja nie miała ze mną szans i wiedziałem, że to ja będę rozdawał karty. Zainwestowałem w reklamę, czego wcześniej nigdy nie robiłem, ale chciałem, żeby informacja o najmocniejszych kurtynach magazynowych dotarła do wszystkich ludzi w całym kraju. Liczyłem nie tylko na swoich stałych klientów, ale również na nowych odbiorców. Póki co skupiłem się tylko na kurtynach magazynowych i jak sprzedaż będzie na wysokim poziomie, to wprowadzę coś więcej. Mój pomysł co do kurtyn magazynowych się sprawdził i w niedługim czasie zostałem okrzyknięty jako najlepszy producent kurtyn magazynowych. Warto było podjąć się tego tematu, gdyż przyniósł on same korzyści dla mojego przedsiębiorstwa.

Opracowana przeze mnie technologia była niezawodna i wykorzystałem ją również w dalszej produkcji. Wystarczył mi zaledwie rok czasu, żeby zainteresowali się moją firmą również odbiorcy zagraniczni. To właśnie od nich napływało najwięcej zamówień na większość moich produktów.