Każdy z nas chce mieszkać w ładnym mieszkaniu. Poza ładnymi meblami potrzebujemy czegoś więcej, aby nasz dom lub mieszkanie wyglądał estetycznie. Warto jest zainwestować w dzieła sztuki w postaci obrazów, aby przyozdobić ściany. Duże fragmenty pustych ścian nie wyglądają zbyt estetycznie, przez co psują cały efekt wizualny. Oczywiście istnieje dużo ozdób innego rodzaju, ale to obrazy są najbardziej uniwersalne. Najłatwiej wpasowują się w styl w jakim zostało urządzone mieszkanie.

Obrazy namalowane w sposób ręczny

obraz ręcznie malowanyRozwój techniki sprawił, że możemy sobie wydrukować jaki tylko chcemy obraz w dowolnym formacie, w bardzo dobrej jakości, następnie go oprawić i powiesić na ścianie. Jednak bardzo szybko możemy się przekonać, że nawet najpiękniejszy, wydrukowany obraz, to nie to samo co obraz ręcznie malowany. Obrazy namalowane ręcznie mają swój urok. Nawet jeśli obraz nie wyszedł idealnie, posiada niewielkie mankamenty, to i tak prezentuje się dużo lepiej, niż ten wydrukowany, który jest idealny. Wielu z was pomyśli, że takie obrazy są przecież bardzo drogie. Niejednokrotnie słyszy się, że dzieła znanych twórców zostały sprzedane za niebotyczne sumy, o których większość ludzi nawet nie śniło. Z obrazami artystów światowej sławy rzeczywiście tak jest, ale jeśli wybierzemy mniej sławnego, ale równie zdolnego artystę, to zapłacimy dużo mniej. Obraz namalowany ręcznie możemy kupić na różnego rodzaju portalach aukcyjnych, a także zlecić namalowanie określonego obrazu jakiemuś artyście. Wielu studentów akademii malarskiej chętnie wykona dla nas takie zlecenie. Decydując się na drugą z wymienionych opcji, musimy dostarczyć artyście jak najlepszej jakości grafię, która ma zostać namalowana na płótnie. Ułatwi to jemu pracę, a także zwiększy naszą szansę, że namalowany obraz będzie dobrze wykonany.

Dodając do wystroju naszego mieszkania lub domu takie smaczki w postaci obrazów, które zostały namalowane pędzlem uzyskamy bardzo fajny efekt. Takie mieszkanie będzie wyglądać bardzo ładnie. Będziemy się w nim lepiej czuć, a także będziemy mieli się czym pochwalić wśród swoich znajomych. Czasami bardzo ładny obraz możemy kupić za relatywnie niską kwotę. Zdarza się, że obraz w formacie A2 możemy kupić już za około sto pięćdziesiąt złotych.