Od wielu lat pracuję w dużej szwalni, w której szyjemy piękne, tiulowe suknie ślubne. Z racji tego, że projektowanie tak wymagających, wyjątkowych kreacji zajmuje dużo czasu, postanowiłyśmy jakoś ułatwić sobie pracę. W naszej pracowni przechowujemy bardzo dużo materiałów, które nie zawsze łatwo się tnie. Zdecydowałyśmy się więc zakupić profesjonalną przewijarkę do materiałów, która świetnie się u nas sprawdziła.

Przewijarki do materiałów najwyższej jakości

przewijarka do tkaninWybraną przez nas maszynę postanowiłyśmy zakupić u renomowanego producenta, który wyposaża największe szwalnie na terenie całej Polski. Zakupiona przez nas przewijarka do tkanin, wyposażona jest w specjalny ekran, który umożliwia dokładne odmierzanie tkaniny. Ekran ten posiada także specjalne diody, które podświetlają dany materiał, dzięki czemu możemy zbadać jego jakość. Sprzedawca zapewnił nas o tym, że maszyny te mogą być wyposażone zarówno w odkrawacz ręczny jak i automatyczny, z racji tego, iż zależało nam na usprawnieniu pracy, zdecydowałyśmy się zakupić wersję zautomatyzowaną. Podczas wizyty w sklepie z maszynami zademonstrowano nam również jak działa przewijarka. Maszyna przewija materiał na specjalną rurkę przy pomocy innowacyjnego wała napędowego. Dowiedziałyśmy się również o tym, że urządzenie to gwarantuje najwyższą prędkość przewijania oraz wbudowany licznik mechaniczny, za pomocą którego wiemy ile metrów materiału wykorzystaliśmy. Maszyna została ponadto wykonana z najwyższej jakości stali, która została pokryta farbą za pomocą metody proszkowej. Osobiście najbardziej ucieszyło mnie jednak to, że maszyna posiadała również dodatkowy odkrawacz umożliwiający precyzyjne, równe cięcie. Z racji tego, iż od wielu lat cierpię z powodu powracającego cyklicznie reumatyzmu, założyłam iż, wbudowany odkrawacz ułatwi mi cięcie materiału, które wcześniej bywało dla mnie nieco problematyczne. Zakupiona przez nas maszyna trafiła do naszej pracowni po zaledwie tygodniu. Już po zaledwie kilku dniach miałyśmy okazję przekonać się o tym, że urządzenie to znacznie ułatwia nam pracę, która dzięki temu stała się lżejsza i co najważniejsze przyjemniejsza. 

Na samym końcu warto również wspomnieć o cenie przewijarki. Choć za zakupiony przez nas egzemplarz zapłaciłyśmy kilka tysięcy złotych, to jednak wysoka jakość maszyny okazała się być warta owych pieniędzy. Z tego co wiem istnieje również możliwość zakupienia używanych przewijarek, które są wówczas znacznie tańsze. Z czystym sumieniem polecam więc zakup tego urządzenia, które sprawdzi się w każdej szwalni czy fabryce nastawionej na masową produkcję odzieży.