Niedawno bardziej niż zwykle zwrócił moją uwagę kilkunastoletni prysznic, który posiadałam wraz z moją rodziną w naszej łazience. I nie chodziło o to, że jest on już może nieco zniszczony i wypadałoby go wymienić. Otóż podczas kąpieli zauważyłam, że słuchawka natryskowa coraz gorzej zaczyna pracować. Raz strumień jest bardzo silny, do tego stopnia, że aż boli, a innym razem staje się tak słaby, że ciężko nim spłukać szampon z włosów.

Potrzebowałam nowej słuchawki natryskowej

nowa słuchawka natryskowaO moich problemach ze słuchawką mówiłam mężowi. Ten potwierdził, że również zauważył, że z naszym prysznicem dzieje się coś dziwnego. Dodał także, że podczas zmiany trybu puszczania wody ze słuchawki potrafi się ona zaciąć i nie można w żadną stronę jej przekręcić. Szybko ustaliliśmy, że musimy zainwestować troszkę w nasz prysznic, a planowanym wydatkiem miała być nowa słuchawka natryskowa. Obawiałam się, że ten wydatek dość mocno naruszy mój budżet. Mimo tego, że mój mąż zapewniał mnie, że nie jest to ogromna kwota to czarne myśli nie opuszczały mojej głowy. Wybraliśmy się do marketu i okazało się, że niepotrzebnie zaprzątałam swoje myśli. Spodziewałam się ceny dwu- lub trzykrotnie wyższej, niż ta, którą zobaczyłam. Okazało się, że nowa słuchawka natryskowa dostępna jest nie tylko w niskiej cenie, ale także w różnych rozmiarach oraz kolorach, ale także z najróżniejszymi funkcjami. Wybór był tak ogromny, że wraz z mężem mieliśmy niemały kłopot, aby zdecydować się na jedną z nich. W końcu jednak wybraliśmy i od razu po dotarciu do domu mąż postanowił zamontować nasz nowy zakup. Chwilkę sprzeczaliśmy się o to, kto pierwszy ma wypróbować działanie słuchawki. W końcu stanęło na tym, że tą osobą będę ja. Nowa słuchawka natryskowa sprawdziła się doskonale w swojej roli. Nie tylko mogłam bez problemu zmieniać tryby strumienia wody, ale także wypływający ze słuchawki strumień był jednolity!

Po skorzystaniu z prysznica przeze mnie, mój mąż zdecydował się również przetestować zakup i był równie pozytywnie zaskoczony, jak ja. Nowa słuchawka natryskowa okazała się być strzałem w dziesiątkę, a ja żałuję, że wcześniej nie zdecydowaliśmy się na taki zakup i wymianę. Jestem pewna, ze wybrany przez nas rodzaj spodobałby się każdemu i mogę z czystym sumieniem polecić wielu osobom wymianę ich starej słuchawki na nową. Już przy pierwszym użyciu zauważymy ogromną różnicę!