Postanowiłam zmienić okna w naszym mieszkaniu. Udało mi się trafić na ogłoszenie w gazecie, w którym była informacja o promocjach z okazji otworzenia nowego sklepu w okolicy. Już jakiś czas zastanawiałam się nad remontem z mężem ale mieliśmy sporo wydatków. Mamy dwójkę dzieci i niestety zawsze coś jest potrzebne.

Montaż okien przebiegł bez problemu

okna aluminiowe SiedlceMieszkanie dostaliśmy od męża rodziców i od kiedy zamieszkaliśmy w nim nie wprowadzaliśmy żadnych zmian. Kiedy odłożyliśmy pewną kwotę pieniędzy to akurat pojawiła się ta reklama i zdecydowaliśmy się działać. Pojechaliśmy do sklepu i porozmawialiśmy ze sprzedawcą. Okna, które firma sprzedawała były bardzo dobrej jakości. Spełniały wszystkie normy i firma oferowała darmowy transport a także montaż. Sprzedawca miał dużą wiedzę i odpowiadał nam na każde pytanie. Wiedział sporo i dzięki temu udało nam się dobrać odpowiednie okna do naszych potrzeb Zdecydowaliśmy się na okna aluminiowe Siedlce. Okna miały trzy szyby i były energooszczędne. Dzięki nim w naszym mieszkaniu będzie bardzo ciepło zimą. Umówiliśmy się z fachowcem na pomiar. Podjechał do naszego mieszkania następnego dnia. Dokoła pomiarów i wpłaciliśmy zaliczkę. Okna mają zostać u nas zamontowane w ciągu dwóch tygodni. Już nie mogłam się ich doczekać. Kiedy montaż zostanie wykonany zamawiamy ekipę remontową, która odmaluje całe nasze mieszkanie. Cieszę się na te zmiany. dzieciaki także tego potrzebowały.

Ich pokój teraz będzie dostosowany do dzieci i ich upodobań. Okna zostały zamontowane w terminie. Wszystko przebiegło sprawnie. Byliśmy zadowoleni z pracy fachowca. Firma się dobrze spisała i pomimo tego, że są nowi na rynku zrobili na mnie dobre wrażenie. Pełen profesjonalizm w obsłudze klienta i wykonywaniu swoich obowiązków.