Kobiety mają czasami ciężkie życie. Trzeba pamiętać o wszystkim i poświęcać dużo czasu na to, by dobrze wyglądać. Sama depilacja zajmuje sporo czasu i nerwów. Jednak ja nigdy nie narzekałam na te wszystkie czynności, wręcz lubiłam się temu poświęcać. Robiłam sobie sama paznokcie, gdy już się nauczyłam, przedłużałam rzęsy u kosmetyczki. Miałam jedynie problem z moimi nieposkromionymi włosami. Strasznie się puszyły.

Profesjonalne usługi fryzjerskie

polecany fryzjer z ŁodziPoza puszeniem, kolejnym problemem przy moich włosach był fakt, że nie dawałam rady farbować ich w domu. Nie lubiły drogeryjnych farb i nie przyjmowały koloru. A co jakiś czas chciałam zmienić kolor, więc żałowałam, że nie daje rady. Pomyślałam, że polecany fryzjer z Łodzi mógłby pomóc poskromić mi moje włosy, dlatego zdecydowałam się do niego wybrać. Salon był świetnie wyposażony i zadbano w mim również o estetykę i dekoracje. Pięknie pachniało różnymi środkami do stylizacji chyba. Usiadłam na fotelu i fryzjer zaczął oglądać moje włosy. Już wtedy zobaczyłam u niego ogromny profesjonalizm. Po chwili włączył specjalne urządzenie z mikroskopem, które pokazywało końcówki w zbliżeniu. Okazało się, że miałam strasznie rozdwojone, niektóre z nich to nawet rozchodziły się na pięć części. Fryzjer uświadomił mnie, że może być to spowodowane używaniem suszarki, prostownicy, czy lokówki, bez uprzedniego użycia środków termoochronnych. Trzeba stosować takie preparaty, żeby zabezpieczyć włosy. Konieczne było podcięcie końcówek, ponieważ cały efekt koloryzacji wyglądałby marnie przy takich brzydkich końcach. Umyto mi włosy i wykonano bardzo przyjemny masaż głowy pobudzający cebulki do wzrostu. Następnie podcięto końce o około dwa centymetry, nawet nie było za bardzo tego widać po długości, więc byłam zadowolona z efektu.

Z salonu fryzjerskiego wyszłam piękna, z odżywionymi włosami o nowym kolorze. Wybrałam czerwień, ponieważ uwielbiam takie ogniste barwy. Wiedziałam, że od teraz będę chodzić tylko do tego fryzjera. Był prawdziwym profesjonalistą. Za dwa tygodnie umówiłam się na rekonstrukcję włosów. To taki innowacyjny zabieg, który nawilża i dotlenia włosy sprawiając, że wyglądają pięknie. Było mi to potrzebne, ponieważ z tak zniszczonymi końcówkami od prostownicy nie prezentowały się one zbyt dobrze.