Kiedy na dworze zaczęło być coraz cieplej, a wakacyjne miesiące zaczęły zbliżać się wielkimi krokami, postanowiliśmy z żoną, że jest to odpowiedni czas, aby zaplanować nasze wspólne wakacje. Wzięliśmy urlop w jednym terminie, po to, by móc się udać wspólnie z dziećmi nad nasze polskie morze. Zaczęliśmy szukać odpowiedniego pensjonatu, który byłby przyjaźnie nastawiony do aktywnych dzieci.

Nadmorski urlop z całą rodziną

wakacje nad polskim morzem z dziećmiMuszę przyznać, że kiedy tylko na dworze temperatura się ustabilizowała i było cały czas ciepło, poczułem impuls do zaplanowania z żoną urlopu wakacyjnego dla naszej rodzinki. Podpytaliśmy nasze dzieci, gdzie tym razem chciałyby się wybrać, a te odpowiedziały zgodnie z naszymi przewidywaniami. Nasze pociechy chciały się bowiem wybrać w tym roku nad morze. Ucieszyliśmy się z żoną z ich decyzji, ponieważ sami mieliśmy ochotę powygrzewać się na plaży. Wyglądało więc na to, że wakacje nad polskim morzem z dziećmi to nasz oficjalny plan. Dlatego też zaczęliśmy poszukiwania odpowiedniego pensjonatu, który byłby przyjazny dzieciaczkom. Chcieliśmy, by miał w swojej ofercie również atrakcje dla maluchów, ponieważ miło byłoby mieć również trochę czasu dla siebie. Kiedy w końcu znaleźliśmy odpowiedni pensjonat, nie trwało długo, nim podjęliśmy decyzję. Od razu zarezerwowaliśmy w nim pobyt, by nikt nas nie ubiegł. Bardzo się z tego cieszyliśmy, nie mogąc doczekać się wyjazdu.

Teraz kiedy wróciliśmy już z naszych wakacji z dziećmi spędzonych nad naszym pięknym, polskim morzem, jesteśmy niezwykle zadowoleni. Pobyt nad morzem zaliczamy do bardzo udanych. Wynajęty pensjonat spełnił nasze wszelkie oczekiwania, dzięki czemu naładowaliśmy baterie do pełna. Jesteśmy jednocześnie przekonani, że jeszcze kiedyś wrócimy w to miejsce.