Uwielbiam jeździć na rowerze, ale nie nazwę siebie inaczej jak tylko amatorem kolarstwa. Nie jestem początkujący, bo na rowerze jeżdżę odkąd skończyłem dwa lata. Natomiast jeżdżę zupełnie rekreacyjnie, ponieważ nie uważam za frajdę przeciążanie organizmu ogromną ilością przejechanych kilometrów. Wobec tego używam do jazdy roweru turystycznego i taki jest dla mnie absolutnie wystarczający. Na ten sezon musiałem sprawić sobie nowy rower.

Kupiłem sobie turystycznego Rometa

romet wagant 4 dla początkującychPrzez całą zimę zastanawiałem się nad tym, jaki rower kupić sobie do jazdy w kolejnym sezonie. Oglądałem całą gamę rowerów turystycznych i crossowych. Nie zagłębiałem się w kwestie cen, ponieważ uznałem, że będzie to zakup na wiele kolejnych lat. Natomiast nigdy nie byłem zwolennikiem przepłacania za coś jeśli to niekonieczne. Oglądając rowery zastanawiałem się czy jest mi potrzebny najnowszej generacji rower za kilkanaście tysięcy, skoro jeżdżę na nim może z dwa razy w tygodniu? Chociaż nie uważam, żebym był początkującym rowerzystom jeśli chodzi o umiejętności to pod względem częstotliwości jazdy i dystansu mogłem się za takiego właśnie uznać. Dlatego na kolejne lata postanowiłem kupić sobie rower Romet Wagant 4 dla początkujących. Uznałem, że w świetnej cenie mogę mieć rower dla naprawdę wymagających. Dla mnie przy wyborze najważniejsze było to, że rower zrobiony jest na doskonałych podzespołach. Aluminiowa rama gwarantuje niewielką wagę roweru. I tak nie muszę go nigdzie wnosić ani nosić, ale wiadomo, że lepiej rozpędzić lżejszy rower. Jak na moją jazdę dwa razy w tygodniu w okresie letnim to rower idealnie spełniający wszystkie moje potrzeby. Co więcej – jest to naprawdę świetnej jakości rower za doskonałe pieniądze. Cena roweru zrobiła na mnie ogromne wrażenie tym bardziej, że to rower od znanego i uznanego producenta.

Pierwsze wiosenne i ciepłe dni już za nami, a ja już zdążyłem kilkukrotnie przetestować mój nowy rower turystyczny. Jednego dnia przejechałem nim prawie pięćdziesiąt kilometrów i w ogóle się nie zmęczyłem jazdą. To znaczy, że naprawdę bardzo fajnie się na tym rowerze jeździ. Powiem szczerze, że za takie dobre pieniądze lepszego roweru się po prostu nie kupi. Ten jest naprawdę doskonały, a jazda na nim pozwala czerpać maksimum przyjemności.