Niedługo po naszych zaręczynach postanowiliśmy rozpocząć przygotowania do ślubu. Nie chcieliśmy się z tym zanadto spieszyć, a raczej zrobić wszystko na spokojnie. Udało nam się znaleźć dogodny termin oraz zarezerwować salę weselną. Kiedy znaliśmy już datę, mogliśmy zacząć zapraszać gości. Stworzenie listy osób, które chcemy zaprosić nie było łatwe, jednak w końcu nam się udało.

Zaproszenia na ślub – styl boho

popularne zaproszenia ślubne bohoZdecydowaliśmy się na dosyć skromne wesele. Chcieliśmy świętować ten dzień w gronie najbliższych członków rodziny oraz kilku przyjaciół. Po stworzeniu listy nadszedł czas na wybór zaproszeń. Bardzo lubię estetyczne rzeczy i wiele pomysłów na takie kartki mnie zachwyciło. Musiałam jednak wybrać jeden wzór. Najbardziej spodobały mi się popularne zaproszenia ślubne boho. Były bardzo urocze, dzięki czemu od razu przyciągnęły mój wzrok. Styl boho bardzo mi się podoba, nie tylko w przypadku zaproszeń. Postanowiłam więc znaleźć wzór wpasowujący się w taką estetykę. Nie było to żadnym problemem, ponieważ jest on wciąż bardzo modny. Takie zaproszenia często ozdobione są elementami kwiatowymi, co dodaje im uroku. Zastosowana kolorystyka jest dosyć jasna, pastelowa. Mam jednak wrażenie, że dzięki temu całość wygląda lekko oraz ciekawie. Znalazłam zaproszenia, na których zastosowano ciekawą ozdobną czcionkę, która od razu przyciągnęła mój wzrok. Bardzo spodobało mi się zestawienie zastosowanych barw. Myślę, że taka urocza stylistyka oraz pastelowe kolory sprawiają, że styl boho bardzo mi się podoba. Dodatkowe elementy ozdobne jeszcze podkreślają delikatny charakter takiej estetyki. Miałam nadzieję, że wybrane przeze mnie zaproszenia spodobają się również osobom, którym je wręczymy. Myślę, że tak będzie, ponieważ są bardzo urocze.

Byłam bardzo zaskoczona różnorodnością zaproszeń, jakie mieliśmy do wyboru. Wszystkie wyglądały ciekawie, jednak najbardziej spodobały mi się te w stylu boho. Taka estetyka wyjątkowo mi się podoba. Kwiatowe elementy sprawiają, że całość wygląda bardzo stylowo oraz elegancko. Ciekawe ozdoby dodają niepowtarzalnego charakteru, dzięki któremu wybrany przeze mnie wzór przyciąga wzrok. Myślę, że takie zaproszenie może stać się uroczą pamiątką, która ozdobi półkę. Cieszę się, że udało mi się znaleźć niebanalne oraz stylowe zaproszenia.