Po studiach nie miałem kompletnie pomysłu co dalej zrobić ze swoim życiem. Musiałem podjąć jakąś pracę zarobkową i dlatego zatrudniłem się w sklepie ogrodniczym. Praca ta nie była spełnieniem moich marzeń, ale pozwalała mi się utrzymać. Musiałem podjąć bardziej zdecydowane kroki, jeżeli chciałem w przyszłości zostać jednym z najbogatszych ludzi w kraju. Wyjściem była własna działalność gospodarcza.

Wiele profesjonalnie zaprojektowanych ogrodów

projektowanie ogrodów małopolskiePraca w sklepie ogrodniczym przyniosła mi inspiracje, których nawet nie brałem wcześniej pod uwagę. Zabrałem się za projektowanie ogrodów i wychodziło mi to świetnie. Na swojej stronie internetowej umieściłem wszystkie swoje prace, które spotkały się z samymi pozytywnymi opiniami. Postanowiłem wtedy, że zawodowo będę wykonywał projektowanie ogrodów Małopolskie było województwem, które chciałem obsługiwać w całości i zdecydowałem, że będę przyjmował zlecenia od każdego klienta. Nie miałem stosownego wykształcenia w tym kierunku, ale posiadałem niezbędny program, który pomagał mi na profesjonalne zaprojektowanie właściwie każdego ogrodu. Głowę miałem pełną interesujących pomysłów, które zawsze wdrażałem. Z czasem szło mi coraz lepiej i postanowiłem otworzyć firmę. Zatrudniłem do pomocy dwie osoby, które miały przyjmować dla mnie zlecenia. Ja sam zajmowałem się projektowaniem ogrodów. Klienci często dziwili się, że tak młody chłopak jak ja potrafił tak profesjonalnie zaprojektować ogród. To był dla mnie ogromny komplement, który potwierdzał mnie w przekonaniu, że wybrałem zdecydowanie dobrą drogę w życiu. Po roku o mojej firmie było głośno w całym województwie. Ja wybrałem się na studia tematyczne, ponieważ uważałem, że to jedynie może mi przynieść dodatkowe korzyści. W końcu zamierzałem zarabiać w przyszłości ogromne pieniądze. Zamierzałem też być najlepszym projektantem ogrodów w kraju.

Mój ojciec był ze mnie dumny. Cieszył się, że robiłem w życiu to, co naprawdę mnie interesowało i jeszcze na tym zarabiałem ogromne pieniądze. Wspierał mnie cały czas za co byłem mu wdzięczny. Kupiłem ojcu dom z dużym ogrodem, który oczywiście sam dla niego zaprojektowałem. Ojciec był pod ogromnym wrażeniem i wszystkim w rodzinie chwalił się jakiego to ma zdolnego i przedsiębiorczego syna.