Piękne wnętrza to nie tylko wymiar estetyczny, to także klimatyczna przestrzeń do spędzania czasu z rodziną i ze znajomymi. Staramy się zatem na wiele sposobów wykorzystać różne funkcjonalne formy, które na dodatek będą się efektownie prezentowały.

Komfortowa i wygodna ława podnoszona

ławy podnoszoneAby uprzyjemnić wspólnie spędzany czas przy popołudniowej kawie, organizujemy przestrzeń o przyjemnym charakterze, dbając o wygodę zaproszonych gości. W każdym pokoju dziennym jednym z niezbędnych elementów wyposażenia jest funkcjonalna ława. Dlaczego akurat funkcjonalna? Jeżeli przyjrzymy się różnym meblom bliżej, szybko zauważymy różnice pomiędzy dostępnymi wariantami w branży meblarskiej. Praktyczne ławy wyposażone są często w wygodną półkę pod blatem, która umożliwia dodatkowe zagospodarowanie przestrzeni – dzięki temu, mamy zawsze uporządkowany blat. Ciekawą opcją są też ławy podnoszone, w których zastosowano specjalną regulację blatu. Takie ławy wyróżnia stabilność i wysoka estetyka. Spośród wielu wybarwień można wybrać: wenge, orzech jasny lub ciemny, olchę albo mahoń. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji stylistycznych i oczekiwań. Funkcjonalne ławy podnoszone wykonywane są w różnych wymiarach oraz kształtach. Ławy z regulacją blatu mogą być też dodatkowo rozkładane – sprawdzają się rewelacyjnie podczas spotkań z rodziną i ze znajomymi. Nowoczesne ławy to oryginalny sposób wykończenia, łączenie ze sobą różnych materiałów oraz zestawień kolorystycznych.

Wysokiej jakości ławy cechuje funkcjonalność i wykończenie z dbałością o wszystkie detale. Wybór jest tak duży, że bez problemu można dopasować jeden z dostępnych wzorów do określonej aranżacji i rodzaju pomieszczenia. Praktyczna ława powinna znaleźć się w każdym pokoju dziennym.