Dla wielu młodych mam urządzanie dziecięcego pokoiku to nie tylko konieczność, ale też duża przyjemność. Wybieranie kolorów, mebelków czy innych detali to świetna zabawa, tym bardziej, że w sklepach znajdziemy naprawdę duży wybór gadżetów.

Litery z imieniem dziecka jako dekoracja

literki imię dzieckaUrządzając dziecięcy kącik lub pokoik w pierwszej kolejności myślimy przede wszystkim o jak najlepszych meblach, które będą nie tylko ładne, ale i funkcjonalne. Kiedy już się w nie zaopatrzymy, przychodzi czas na dobranie dekoracji, które sprawią, że miejsce dla naszego dziecka będzie miłe i przytulne. Jednym z bardzo popularnych ostatnio rozwiązań jest wykorzystanie literek, układających się w imię naszej pociechy.  Jeśli zastanawiamy się jak zaaranżować taki napis poszukajmy hasła  literki imię dziecka. Zarówno w sieci, jak i w magazynach wnętrzarskich znajdziemy przykłady i inspiracje, które możemy wykorzystać. Pomysły są różne – imię możemy zawiesić a ścianie, np. nad łóżeczkiem, przymocować do samego łóżeczka czy np. ułożyć na półce lub komodzie w dziecięcym pokoiku. Samych literek możemy szukać w sklepach z dekoracjami, jednak znacznie szybciej kupimy je przez internet. Oczywiście można znaleźć tam już gotowe napisy i wtedy nasze zamówienie otrzymamy bardzo szybko. Jednak jeśli możemy zaczekać nieco dłużej lub nie udało nam się znaleźć odpowiedniego dla nas wzoru czy koloru, bez większego problemu można je wykonać na zamówienie. Zajmują się tym zarówno sklepy online z dekoracjami, jak i osoby zarabiające na tworzeniu rękodzieła. W zależności od naszych potrzeb i miejsca przeznaczenia, wykonają oni zamówione przez nas imię w odpowiedniej wielkości i materiale. Literki mogą być drewniane, plastikowe czy np. uszyte z materiału z wypełnieniem. Można też zdecydować się na takie, które będą ręcznie malowane w wybrane przez nas wzory albo ozdobione techniką decoupage. Wykonawcy są z reguły otwarci na potrzeby i propozycje klienta, dlatego też wszystko tak naprawdę zależy tylko od naszej fantazji.

Różnego rodzaju literki, z których możemy ułożyć imię dziecka są niezwykle modnym pomysłem na dekorację pokoju naszej pociechy. Co więcej jest to rozwiązanie niedrogie, które daje naprawdę ciekawy efekt i dodaje indywidualności dziecięcemu kącikowi.