Kiedy udało mi się w końcu odłożyć pieniądze na remont mieszkania, to postanowiłam zająć się tym od razu. Nie było sensu już dłużej czekać. Miałam dużo do zrobienia. Na czas malowania ścian, kładzenia płytek czy paneli wyjechałam do matki, bo w mieszkaniu nie miałam warunków.

Wizyta w salonie z niemieckimi meblami 

meble niemieckie krakówMoja matka była zadowolona, że robiłam remont, ponieważ miałam już tak stare meble, że dziwiła się nawet, że jeszcze się nie rozleciały. Wolałam jednak dłużej poczekać i kupić coś na prawdę ekstra. To właśnie mama powiedziała mi, że w okolicy powstał nowy sklep, w którym dostępne były stylowe meble niemieckie Kraków był miastem, w którym było mnóstwo sklepów meblowych, ale takich niemieckich, to jeszcze nigdzie nie znalazłam. Byłam tym faktem bardzo podekscytowana i jeszcze tego samego dnia postanowiłam odwiedzić ten sklep meblowy. Kiedy pojawiłam się na miejscu, to zauważyłam, że w ofercie sklepu było mnóstwo dostępnych mebli nie tylko do salonu, ale również do kuchni, czy przedpokoju i sypialni. Ceny były zróżnicowane tak samo jak meble, których wybór był ogromny. Mnie interesowały meble do dużego pokoju, który chciałam jako pierwszy umeblować. W sklepie był dostępny piękny zestaw, na który składały się fotele, sofa, dwie pufy oraz duża, rozkładana ława. Wszystko było w jasnym kolorze, który prezentował się pięknie na tle ciemnej ściany. Takie właśnie meble chciałam mieć a na dodatek były one dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie.

Całe mieszkanie umeblowałam w bardzo nowoczesnym stylu a meble oczywiście kupiłam w tym nowym sklepie, który poleciła mi moja mama. W mieszkaniu wyglądało już o wiele lepiej a najbardziej podobała mi się łazienka, w której stała wanna z hydromasażem. Od dawna o takiej wannie marzyłam.